لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

پیامک های ارزان قیمت چقدر واقعیت دارند ؟

وب سرویس ارسال و دریافت پیامک

پیامک های ارزان قیمت چقدر واقعیت دارند ؟

مبحث زیر فروشی و یا به اصطلاح دامپینگ در اکثر مشاغل وجود دارد و سامانه های پیامکی نیز از این قاعده مستثنی نیستند . اما سوالی که برای خریدارن پیامک که اولین بار قصد دارند از سرویس های سامانه پیام کوتاه استفاده کنند رخ می دهد این است که به کدام قیمت های پیامک اطمینان کنند و به چه صورت تشخیص دهند قیمت واقعی پیامک چه مقدار است ؟

قبل از خرید سامانه پیامک به کاربران گرامی پیشنهاد می کنیم چندین شرکت معتبر در زمینه ی فروش پنل اس ام اس را بررسی و قیمت شرکت ها را مقایسه کنند معمولا قیمت پیامک شرکت های معتبر در یک رنج می باشد و اختلاف نسبت کمی نسبت به هم دارند از مقایسه این شرکت ها می توانید قیمت صحیح پیامک را به دست آورید و خرید را با اطمینان بیشتر انجام دهید.

اما سوالی که برای شما رخ می دهد به چه صورت تعدادی از شرکت ها یا افراد می توانند پیامک را با قیمت کمتر به فروش برسانند ؟

معمولا هزینه ی پایین پیامک از طریق افراد به شیوه های زیر انجام می شود :

-بیشتر افراد که پیامک را با قیمت پایین به فروش می رساند از شرکت های دیگر نمایندگی پیامک اخذ کردند و با یک شماره همراه و یا تلفن ثابت به صورت تک نفری اقدام به فروش پیامک می کنند . چون سیستم های پیامک احتیاج به پشتیبانی تمام وقت در طول روز دارند این افراد نمی توانند به خوبی به کاربران پشتیبانی دهند و همین امر موجب نارضایتی کاربران خواهد شد همچنین چون این افراد شرکت ثبت شده ایی ندارند نمی توانند با کاربران قرار داد داشته باشند و ممکن است بعد از مدتی این شغل را رها کنند و وارد شغل دیگر شوند به همین دلیل انتخاب یک شرکت معتبر پیامکی برای خدمات گرفتن بسیار پر اهمیت می باشد .

-تعدادی از سایت ها قیمت پیامکی که برروی سایت به کاربران نمایش می دهند با قیمت واقعی اس ام اس متفاوت می باشد و در سایت هم توضیحی در این مورد به شما نمایش نمی دهند مثلا شما مشاهده می کنید آن سایت قیمت پیامک را ۱۳۰ ریال نمایش می دهد اما زمانی که قصد خرید پیامک را دارید متوجه می شود به قیمت ذکر شده علاوه بر۹درصد  مالیات برارزش افزوده ده ریال مصوبه مجلس نیز اضافه می شود در واقع پیامک ۱۳۰ ریالی شما ۱۵۲ ریال می شود و گاهی هم شما متوجه این موضوع نمی شوید که قیمت پیامک با چیزی که ذکر شده بسیار متفاوت می باشد همچنین ترفند دیگری  بعضی از فروشندهگان استفاده می کنند در سایت هزینه ی اس ام اس اپراتور ارزان با قیمت پایین را به شما نمایش می دهند اما زمانی که شما قصد دارید خط پیامکی اپراتور کیفیت بالا را خریداری کنید متوجه می شوید هزینه ی پیامک ذکر شده در سایت با هزینه ی واقعی بسیار متفاوت می باشد و یا ارسال های اس ام اس شما با ضریب انجام می شود .

بعض از افراد هم پیامک را با قیمت پایین به فروش می رسانند اما هزینه ی ارسال های انجام نشده به شماره های بلک لیست را به شما برگشت نمی دهند همین موضوع باعث می شود هزینه ی ارسال پیامک شما حدود ۵۰ درصد گرانتر از حالت عادی شود و گاها کاربر متوجه این موضوع نمی شود .

تمام مواردی که ذکر شد می تواند عوامل قیمت پایین پیامک باشد به همین جهت اولویت خرید و انتخاب شرکت پیامکی شما بهتر است کیفت و سابقه آن شرکت باشد نه قیمت پیامک چون ممکن است به ظاهر هزینه ی ارسال پیامک شما کمتر باشد اما در اصل شما هزینه ی بیشتری را دارید برای ارسال ها می پردازید . 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x