لوگوی sms.ir

بهترین زمان ارسال پیامک تبلیغاتی

ارسال پیامک در زمان مناسب

پیامک های مورد نظر را حتما در زمان مناسبی ارسال نمایید ، تا مخاطبانتان از دریافت پیامک شما ناراحت نشوند و تبلیغات منفی برای شما ایجاد نشود ، همچنین دقت داشته باشید که زمان مناسب در طول کل روز نیست .

اگر شما می خواهید بیشترین بازده را از پیامک های تبلیغاتی داشته باشید ، باید در زمان مناسبی ارسال پیامک داشته باشید ، مثلا اگر شما شغلی دارید که مرتبط با کلیه اعضای خانواده می باشد ، مثلا یک پارک تفریحی دارید ، بهترین زمان ارسال پیامک تلبیغاتی ، پنج شنبه ها و جمعه ها می باشد ، این انتخاب چند دلیل دارد :

یکی از دلایل عمده در این انتخاب ، امکان برنامه ریزی افراد برای پنج شنبه و جمعه می باشد ، دلیل دیگر آن دور هم بودن کلیه اعضای خانواده می باشد و ممکن است که پیشنهاد شما را در جمع مطرح نمایند و نکته دیگر وقت و فکر باز افراد در این زمان می باشد .

اما اگر شما کالایی دارید که بدرد صاحبان مشاغل یا کارخانه ها و … می خورد باید ارسال اس ام اس خود را به ایام هفته و ساعات اداری موکول نمایید ، مثلا فرض کنید میخواهید یک نرم افزار حسابداری را بفروشید ، باید در زمان هایی این پیام کوتاه را ارسال کنید که مخاطبان شما در اداره باشند و بتوانند با مدیران یا همکاران خود مشورت داشته باشند .

دقت داشته باشید که اگر در ساعات کم ترافیک روز مانند ساعت ۱۷ به بعد تا ۲۱ ارسال پیامک داشته باشید ، علاوه بر اینکه پیام کوتاه شما به سرعت به دست مخاطبان می رسد ، تعداد پیامک های تبلیغاتی که روی گوشی گیرندگان دریافت می گردد کمتر است و ممکن است که بازخورد بیشتری داشته باشد .

البته در ارسال خود باید همه جوانب را در نظر بگیرید که بیشترین بازخورد تبلیغاتی را داشته باشید ، بسته به شغل شما ، نوع خدمات ، مخاطبین شما که گیرندگان پیامک هستند ، ارسال شما باید در ساعات متفاوتی انجام گردد .

ارسال پیام کوتاه در ساعات بعد از ۱۰ شب ، بازخورد خوبی نخواهد داشت و حتی تبلیغات منفی هم خواهد بود ، پس در این ساعات تا حد امکان پیامک تبلیغاتی ارسال نکنید ، ارسال های خود را زمانبندی کنید تا بتوانید بهترین ارسال را داشته باشید ، اگر امکان ارسال در ساعت خاصی را ندارید می توانید از ماژول ارسال زماندار سامانه پیامک ایده پردازان استفاده نمایید.

ارسال پیامک در زمان مناسب

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x