لوگوی sms.ir

پنل پیامک دانشگاه

ارسال پیامک هوشمند

پنل پیامک دانشگاه

سایت sms.ir بر این باور است که تمامی اصناف و مجموعه ها می توانند از پنل های ارسال پیامک برای امور مختلف استفاده کنند .

مراکز دانشگاهی یکی از مراکز مورد توجه و اصلی کشور می باشد و نحوه ارائه خدمات این مراکز حائز اهمیت است .

ارائه خدمات مطلوب از سمت دانشگاه جذب دانشجو را بیشتر می کند و رضایت مندی دانشجویان را بالا می برد .

ارتباط دانشجو و دانشگاه ارتباطی مداوم و اساسی به شمار می رود و روی عملکرد دو طرف تاثیر به سزایی دارد که می توان این ارتباط را از طریق سامانه پیام کوتاه برقرار کرد .

اما چرا یک دانشگاه باید از سامانه ارسال پیامک برای انجام امور خود استفاده کند ؟

زیرا ارسال اس ام اس بسیار مقرون به صرفه تر از روش های دیگر می باشد ، همچنین زمان کمتری جهت انجام امور مختلف صرف می شود و دلیل دیگر آن سهولت کارکرد با سامانه پیام کوتاه می باشد .

زمان ثبت نام دانشجو یا فراخوان دانشجویان می توان از طریق پنل پیامکی دعوت یا تبلیغات خود را انجام دهید .

در طول ترم بسیاری از امور نیز نیاز به اطلاع رسانی دارند همانند : عدم تشکیل کلاس ، کلاس جبرانی ، اردوهای مختلف ، تغییر در برنامه کلاس ها ، زمان بندی ثبت نام ، تاریخ حذف و اضافه ، تاریخ برگزاری امتحانات ، تقویم آموزشی ، بخش نامه های جدید  ، تغییر شماره کلاس ، حذف درس به علل مختلف ، هماهنگی جلسات مدیران گروه و اساتید ، جلسات پرسنل دانشگاه و …

بهترین راه این اطلاع رسانی استفاده از پنل های پیامکی می باشد و در کوتاه ترین زمان ممکن تمامی ارسال های شما فقط با چند کلیک ساده انجام خواهد شد .

اما سامانه ارسال پیامک فقط برای اطلاع رسانی کاربرد ندارد ، شما می توانید تبریک و تسلیت مناسبت های مختلف ( روز دانشجو ، اعیاد ، تاریخ تولد دانشجو و … )  را از طریق پنلتان ارسال نمایید .

شایان ذکر است دانشگاه ها می توانند خطوط خود را از تبلیغاتی به خدماتی تبدیل کنند تا به تمامی افراد مورد نظرشان پیامک ارسال شود . ( یعنی اشخاصی که اس ام اس تبلیغاتی خود را بسته اند نیز بتوانند از محل تحصیلشان یا محل کارشان پیامک دریافت کنند .)

اما در صورتی که شماره اختصاصی خود را خدماتی کنند دیگر از شماره خدماتی شده نباید پیامک تبلیغاتی ارسال شود و می توانند شماره دیگری را خریداری کنند و تبلیغات خود را از خط اختصاصی مجزا ارسال نمایند .

جهت دریافت سامانه پیام کوتاه ایده پردازان می توانید گزینه ثبت نام را که در سمت چپ بالای سایت قرار دارد را انتخاب نمایید ، لازم به ذکر است پنل پیامکی sms.ir  رایگان بوده و هزینه تمدید سالانه ندارد .

امتیاز به این مطلب
[کل: ۱ میانگین: ۵]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x