لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

پنل پیامک ایده پردازان، ایجاد حس خوب

Makeagoodsence

تا به حال سامانه های پیامکی متفاوتی در محیط اینترنت انتشار یافته است. برخی از آنها تحت وب و برخی دیگر تحت ویندوز اجرا می شوند. اما در نهایت تمامی آنها یک کار انجام می دهند : ارسال پیامک.

چه چیزی باعث می شود مخاطبان در انتخاب یک سامانه مناسب دچار تردید شوند. امکانات ، تعرفه مناسب یا پشتیبانی ؟

به طور معمول استفاده کنندگان از هر محصولی به دنبال احساس رضایت و آرامشی هستند که از پس استفاده از محصول به دست خواهند آورد. برخی محصولات با اینکه قیمت ارزانی نیز دارند ، اما به دلیل القا نکردن یک حس خوب و یا ایجاد نوعی حس تشویش و اضطراب در شخص، نمی توانند خود را به عنوان یک محصول همیشگی در سبد خرید مشتری تثبیت نمایند. همین حس باعث می شود که مصرف کننده همواره به دنبال جایگزینی برای آن محصول باشند.

سامانه های پیام کوتاه، زمانی که نوپا بودند و در ابتدای راه قرار داشتند، به دلیل اینکه به عنوان یک تکنولوژی جدید شناخته می شدند، از نظر کاربران تفاوتی با یکدیگر نداشتند، یا حداقل توجهی را در این زمینه به خود معطوف نمی کردند. کاربران تنها به استفاده از پنل و ارسال پیامک تبلیغاتی فکر می کردند و همین امر تا مدتی برای آنها آنقدر جذاب بود که به ملاکهای دیگر توجهی نداشتند.

سالهای بعد از آن و در طی چند سال گذشته، کاربران درخواستهای خود را در راستای استفاده از امکانات متفاوت اعلام نمودند، همین اتفاق باعث رشد چشمگیر امکانات متنوعی بر روی سامانه های پیام کوتاه برای ارسال اس ام اس گردید. امکاناتی که شاید برخی از آنها توسط تعداد معدودی کاربر استفاده شود و ظاهرا تنها جنبه تبلیغاتی دارد. می توان گفت ملاک انتخاب یک سامانه مناسب در این برهه زمانی از نگاه مخاطب تنها امکانات گسترده و متنوع بود.

اما امروزه و پس از سپری شدن دو دوره قبل، ملاک انتخاب کاربران متفاوت شده است، آنها دیگر به امکانات گسترده یک سامانه توجه زیادی نمی کنند. می توان گفت ملاک آنها برای انتخاب یک سامانه پیامک دیگر نه قیمت و تعرفه پیامک است و نه امکانات سامانه. کاربران و مصرف کنندگان در زمان حال بیشتر به دنبال امنیت ، احترام و در نهایت القای یک حس خوب و رضایت در زمان استفاده از سامانه خود هستند. اگر سامانه ای بتواند احساس رضایت و خرسندی کاربر را در زمان استفاده تامین نماید، بدون شک به صورت خودکار افراد را به سمت خود جذب خواهد کرد.

تمام تلاش تارنمای پیامکی ایران در طراحی نرم افزار جدید خود، ایجاد یک حس آرامش، در کنار قدرت و امنیت در استفاده کنندگان از آن بوده است. ساده سازی، سرعت عمل بالا، سبکی در بارگذاری صفحات، نمایش ریسپانسیو و بهینه در موبایل و تبلت، تماما در راستای همین هدف انجام شده است تا احساس خوشایندی را پس از استفاده از آن در کاربر ایجاد نماید.

Makeagoodsence

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x