لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

پنل پیامکی گل فروشی ها

 

پنل پیامکی گل فروشی ها

سامانه پیام کوتاه برای تمامی اصناف قابل استفاده بوده و راهی برای جذب و حفظ مشتریان می باشد. در این مقاله به امکانات ارائه شده توسط پنل های پیامک انبوه  برای صنف گل فروشی خواهیم پرداخت.

تبلیغات

پرکاربرد ترین امکانات پنل پیامک انبوه برای این صنف تبلیغات می باشد. با ثبت نام و دریافت خط هدیه ی رایگان سامانه پیام انبوه شرکت ایده پردازان می توان از بانک های شهر و کد پستی و یا نقشه ی گوگل به صورت رایگان استفاده نمود. تنها کافیست محدوده ی فعالیت گل فروشی را انتخاب نموده و متن پیامکی مد نظرتان را ارسال نمایید. استفاده از بانک اطلاعاتی ایرانسل (  BTS ) نیز ، جهت ارسال به شماره های ایرانسل فعال محدوده فعالیت گلفروشی پرکاربرد می باشد.

امکانات پنل پیامکی

با استفاده از ماژول دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه می توانید اطلاعات مشتریان خود را در گروه های ساخته شده در دفترچه تلفن پنل پیامکیتان ذخیره نموده و جهت تقدیر از مشتریان قدیمی گلفروشی در مناسبت ها برای آنان پیامک تخفیف ارسال نمایید. به طور مثال می توانید در اعیاد برای مشتریان خود پیامکی مبتنی بر تخفیف سبدهای گل ارسال نمایید.

یکی دیگر از ماژول های پنل پیامکی ، ماژول ارسال تبریک تولد و یا رویداد می باشد و این امکان را می دهد پیامک های تخفیفاتی خود را به مناسبت تولد مشتریان خود به صورت اتوماتیک در روز تولدشان به آنان ارسال نمایید. این ماژول این امکان را می دهد علاوه بر تاریخ تولد در چهار تاریخ دیگر که در اطلاعات کاربر قابل ثبت می باشد نیز پیام تبریک و یا تخفیف به مناسبت آن رویداد را ارسال نمایید. ( مانند سالگرد عقد ، ازدواج و … )

ماژول عضویت در دفترچه تلفن نیز این امکان را به شما می دهد تا مشتریان حضوری گلفروشی شما با ارسال نام و نام خانوادگی و تاریخ تولدشان به صورت اتوماتیک در سامانه پیامکی شما عضو شوند و امکان دریافت پیامک های تخفیفاتی نیز برای آنان میسر شود.

در صورت تمایل به ارسال پیامک انبوه به مخاطبین دفترچه تلفن پنل با استفاده از ماژول ارسال با نام به دفترچه تلفن ،می توان اطلاعات مخاطبین را از قبیل نام و نام خانوادگی شان در متن پیامک به صورت اتوماتیک درج و به آنان پیامک ارسال نمود.

کلیه خطوط سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان اختصاصی بوده و امکان دریافت پیامک را از طریق پنل میسر می سازند. کاربران شما تنها با ارسال پیامک به شماره پیامکی تان می توانند سفارشات خود را از طریق پیامک ارسال نمایند.

در صورتی که امکان چک کردن سامانه پیام کوتاه به صورت مکرر برای شما وجود ندارند تنها با فعال کردن ماژول انتقال دریافتی ها به موبایل کلیه پیامک های دریافت شده ی پنلتان به صورت اتوماتیک به شماره تلفن همراه شما ارسال خواهد گردید.

در صورتی که مایل هستید مشتریان شما پس از ارسال سفارش از دریافت پیامکشان مطلع شوند می توانید با فعال کردن ماژول پاسخ تبلیغاتی ، از آنان پس از دریافت پیامکشان با ارسال یک پیامک اتوماتیک تشکر نمایید. این ماژول به شما این امکان را می دهد تا هر پاسخی را که مدنظر دارید در جواب پیامک های دریافتیتان تنظیم و به ارسال کننده ی پیامک به صورت اتوماتیک ارسال نمایید.

شما می توانید با استفاده از ارسال پیامک ساده  ، مشتریانی که سفارش غیر حضوری انجام داده اند را از زمان ارسال سفارششان مطلع نمایید.به طور مثال خانم … ، سبد گل شما ارسال گردید. از سفارش شما سپاسگذاریم. و در انتها شماره حساب های گلفروشی را جهت واریز وجه سفارش برای مشتری ارسال نمایید.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x