لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

پنل پیامکی کتابخانه ها

پنل پیامکی کتابخانه ها

کتابخانه ها نیز مانند سایر اصناف که در مقالات گذشته توضیح دادیم می توانند جهت سهولت در ارائه ی خدمات خود از سامانه های پیام کوتاه استفاده نمایند. در این مقاله نیز به امکاناتی کاربردی پنل پیامکی شرکت ایده پردازان برای کتابخانه ها خواهیم پرداخت.

کتابخوان ها مخاطبین اصلی کتابخانه ها می باشند. ماژول دفترچه تلفن با امکان گروهبندی کتابخوان ها به صورت رایگان امکان ذخیره و ارسال پیامک را به آنان میسر می سازد. به طور مثال گروه دانش آموزان دختر ، دانشجویان پسر و از این قبیل را در سامانه ایجاد و روز دانش آموز و یا دانش آموز را از طریق پیامک به آنان تبریک بگویید.

ماژول عضویت در دفترچه تلفن نیز این امکان را به کتابخوان ها می دهد تا با ارسال یک پیامک حاوی کلیدواژه ی مشخص شده از سمت مدیر پنل ، عضو دفترچه تلفن شده و پیامک های اطلاع رسانی کتابخانه را دریافت نمایند. این ماژول با امکان انتخاب چندین کلید واژه برای هر گروه مخاطبین به مراجعه کنندگان این امکان را می دهد تا عضو گروه مورد نظر خود شوند. به طور مثال کلید واژه ی دبیرستان ویژه ی کتابخوان های محصل در دوره ی دبیرستان می باشد.با وارد نمودن اطلاهات کتابخوان ها در دفترچه تلفن با استفاده از ماژول ارسال با نام به دفترچه تلفن می توان  متن پیامکتان را همراه با نام و نام خانوادگی به مخاطبین ارسال نمایید.

یکی دیگر از امکانات سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان امکان ارسال جهت یادآوری با استفاده از ماژول ارسال زماندار به مراجعه کنندگانی که کتاب به امانت گرفته اند می باشد. این امکان از طریق ارسال پیامک ساده و مشخص نمودن یادآوری جهت تحویل کتب امکان پذیر می باشد. ماژول ارسال متناظر نیز این امکان را جهت اعلام زمان تحویل به امانتداران قابل استفاده می باشد. تنها کافیست در یک فایل اکسل نام افراد و تاریخ تحویلشان را وارد نموده و متن پیامک را بنویسید. این ماژول اطلاعات را جایگذاری و پیامک را در یک ارسال به تمامی افراد ارسال می نماید.

ماژول نظرسنجی و مسابقه نیز یکی از ماژول های پر کاربرد برای این صنف می باشد. شما می توانید در زمان های مورد نظرتان و یا مناسبت های خاص مانند هفته ی کتاب و از این قبیل ، مسابقاتی را از طریق سامانه پیامکی برگزار نمایید.

شما می توانید با استفاده از بانک های اطلاعاتی رایگان که در سامانه پیامکی شرکت ایده پردازان قرار گرفته است ، پیامک هایی را جهت تبلیغات بر اساس بانک های اطلاعاتی شهر و کدپستی ، نقشه ی گوگل ، سن و جنسیت و یا اصناف ارسال نمایید. به طور مثال می توانید بر اساس بانک اطلاعاتی اصناف به گروه دانش آموزان گاج و یا قلم چی پیام ارسال نمایید.

 

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x