لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

پنل پیامکی هتل ها

ارایه خدمات تلفن گویا

 

پنل پیامکی هتل ها

امروزه تمام هتل ها برای کسب امتیاز بیشتر به دنبال راه و روش هایی جهت ارائه خدماتی متمایز به مشتریان خود می باشند. سامانه های پیام کوتاه یکی از همین امکانات بوده که در این مقاله به شرح امکاناتی که این سامانه ها در اختیار کاربران هتلدار قرار می دهند خواهیم پرداخت.

مهمترین کاربرد سامانه های پیامکی که از ابتدای ورود این پنل ها رایج بوده است ، ارسال پیامک های تبلیغاتی می باشند. شما می توانید با استفاده از سامانه ی پیام کوتاه شرکت ایده پردازان تنها با پرداخت شارژ به میزان دلخواهتان بدون پرداخت هزینه ی دیگری ،  به صورت منطقه ای ( شهر و کدپستی ، نقشه گوگل ) و یا بر اساس بانک شماره ی اصناف پیامک مد نظرتان را جهت تبلیغ هتل ارسال نمایید. همچنین شما می توانید ارسال های تبلیغاتیتان را با استفاده از ماژول ارسال به تلگرام ارسال نموده و متن خود را همراه با تصویری ار هتلتان ارسال نمایید. پیشنهاد ما به شما این است که در صورتی که کانالی در تلگرامتان دارید آدرس آن را در متن پیامکتان درج نمایید تا افراد با ورود به کانال شما اطلاعات بیشتری از امکانات و فضای هتل شما کسب نمایند.

از دیگر امکانات سامانه پیام کوتاه ایده پردازان امکان ذخیره اطلاعات مشتریان و دسته بندی آنان به صورت گروه هایی مجزا می باشد. به طور مثال شماره های مشتریان اردیبهشت ۹۵ . شما می توانید در فروردین سال آینده و یا هر زمان دیگری جهت تبلیغ ، پیامکی به تمامی این مشتریان ارسال نمایید تا تاثیر آن را در مشتریانتان احساس کنید. به طور مثال : منتظر حضور شما در اردیبهشت ماه امسال هستیم!…

دفترچه تلفن این امکان را نیز ارائه می دهد تا در زمان حضور مشتریان بتوان به سهولت پیامک به آنان ارسال نموده و اطلاع رسانی های لازم را انجام دهید. به طور مثال پس از ورود پیامک خوش آمد گویی و یا ارسال رمز wifi هتل می تواند رضایت بسیاری از مشتریان هتل شما گردد.

ارسال با نام به دفترچه تلفن نیز ماژولی می باشد که با استفاده از آن متن پیامک های شما همراه با اطلاعات مخاطب به آسانی با یک ارسال ، انجام می گردد. به طور مثال جناب آقای احمدی منتظر حضور شما در اردیبهشت ماه امسال نیز هستیم! قطعا تاثیر این پیامک از ارسال بدون نام آن بیشتر می باشد!

از آنجا که کلیه شماره های سامانه پیام کوتاه ایده پردازان اختصاصی می باشند امکان دریافت پیامک نیز برای شما میسر می باشد. شما می توانید انتقادات و پیشنهادات مشتریان هتل تان را از طریق پیامک دریافت نموده و از قسمت گزارشات پیامک های دریافتی مشاهده نمایید.

ماژول پاسخ تبلیغاتی این امکان را می دهد تا سامانه ی پیامکی شما در پاسخ پیامک های دریافتی به صورت اتوماتیک از فرستنده تشکر نماید! ماژول منشی پیامکی نیز این امکان را برای مشتریان شما فراهم می کند تا با ارسال کلید واژه های مشخص شده ای از سمت شما مانند عدد ۱ ، متن مشخصی را از شما دریافت نمایند. به طور مثال با ارسال عدد ۱۶ ، منوی شام شب برای مهمان های هتل ارسال گردد.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۱ میانگین: ۵]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x