لوگوی sms.ir

پنل پیامکی موسسات لاغری و تغذیه

 

پنل پیامکی موسسات لاغری و تغذیه

با توجه به گسترش ارتباطاتو تلاش بر افزایش و حفظ  مشتریان با استفاده از سامانه های پیامکی ، در این مقاله به معرفی امکانات و ماژول های کاربردی سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان برای موسسات لاغری و تغذیه خواهیم پرداخت.

استفاده از پنل های پیامکی یکی از روش های اصلی تبلیغات برای این موسسات می باشد. در ابتدا به شرح ارسال های تبلیغاتی خواهیم پرداخت.

با ثبت نام و دریافت خط هدیه تنها با شارژ پنل به مبلغ مد نظرتان می توانید از بانک شماره های سامانه پیام کوتاه بدون محدودیت در ارسال به صورت رایگان استفاده نمایید. بانک شماره های شهر و کدپستی ، نقشه ی گوگل و سن جنسیت می تواند برای ارسال های تبلیغاتی موسسات لاغری و تغذیه مناسب بوده و مسئولین با انتخاب محدوده ی فعالیتشان می توانند به آسانی پیامک تبلیغاتی مد نظرشان را ارسال نمایند . برای ارسال های منطقه ای ارسال از دکل ایرانسل و یا همان  BTS نیز جهت ارسال به شماره های ایرانسل پیشنهاد می گردد . ارسال از دکل ایرانسل دقیق ترین بانک شماره ی ایرانسل منطقه ای می باشد.

یکی از نوین ترین روش های ارسال های تبلیغاتی ، ارسال تلگرام می باشد. شما می توانید با انتخاب منطقه مد نظرتان از روی نقشه ی گوگل و یا شهر و کدپستی متن پیامکتان همراه با تصویر به شماره های منطقه ی مد نظرتان ارسال نمایید . در ارسال تلگرام می توان همراه با متن ( آدرس ، شماره تماس ، پکیج ها ، هزینه های و از این قبیل ) ، کاتالوگ موسسه ی لاغری و تغذیه تان را جهت مشاهده ی مخاطبین ارسال نمایید.

برای حفظ و جلب رضایت مشتریانتان می توانید خدماتی را به صورت پیامکی به آنان ارائه دهید. به طور مثال پشتیبانی ۲۴ ساعته پیامکی  و یا ارسال برنامه های غذایی برای تناسب اندام به صورت روزانه و یا ابتدای هر هفته ، یاد آوری تاریخ ویزیت بعدی و یا پیامک هایی برای ایجاد انگیزه و فواید تناسب اندام برای مشتریان و بیماران موسسه ! برای ارسال پیام های مذکور ابتدا می بایست در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه شماره ی مراجعین را ذخیره نمایید. دفترچه تلفن در سامانه پیام کوتاه ایده پردازان به صورت رایگان قرار گرفته و امکان گروه بندی مخاطبین را برای شما کاربران محترم امکان پذیر می سازد. با ذخیره شماره در هر زمانی تنها با انتخاب مخاطبین می توانید پیامک مد نظرتان را به آنان به آسانی ارسال نمایید.

با استفاده از ماژول ارسال با نام به دفترچه تلفن می توانید متن پیامک را به مراجعین همراه با نام و اطلاعات وی ارسال نمایید که تاثیر بسزایی بر روی آنان ایجاد می نماید. شما می توانید بر اساس ماژول رویداد و دفترچه تلفن نیز در روز تولد و یا رویدادهای مهم هر کاربر برای وی پیامک تبریک ارسال نمایید. به طور مثال : مراجعه کننده ی عزیز ، یکساله شدن حضور شما در جمع ما مبارک ! ماژول ارسال زماندار نیز این امکان می دهد تا پیامک ها به صورت اتوماتیک به صورت روزانه ، هفتگی و یا ماهانه و یا در تاریخ های مشخصی ارسال گردد. برای اطمینان از ارسال پیامک هایتان می توانید از ماژول باشگاه مشتریان نیز استفاده نمایید تا پیامک های شما به تمامی مراجعین موسسه ی لاغری و تغذیه ی شما حتی کسانی که در لیست سیاه مخابراتی هستند ارسال گردد .

امتیاز به این مطلب
[کل: ۱ میانگین: ۵]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x