لوگوی sms.ir

پنل پیامکی بیمارستان ها

پنل پیامکی بیمارستان ها

همان طور که تمامی اصناف و مجموعه ها از سامانه ارسال پیامک استفاده می کنند و عمده کارهای اطلاع رسانی و هماهنگی آن ها از طریق پنل پیامکی انجام می شود ، در بیمارستان ها و مراکز درمانی نیز از سامانه ارسال و دریافت پیامک استفاده می شود  .

یکی از مهم ترین مراکز کشور مراکز درمانی می باشد که برای پیشرفت روز افزون باید ارائه خدمات مراکز اصلی روز به روز بهتر و با کیفیت بیشتری ارائه شود .

با استفاده از پنل پیامکی رابطه ی بیمار و پرسنل بیمارستان راحت تر و مداوم خواهد بود و رضایت از مجموعه شما افزایش خواهد داشت .

سامانه ارسال پیامک برای بیمارستان ها بسیار کاربرد دارد که به برخی از آن ها در این مقاله اشاره خواهیم کرد :

یکی از موارد استفاده پنل پیامکی در بیمارستان ها ، نوبت دهی و یاد آوری نوبت می باشد  ، بدین صورت زمانی که بیمار به بیمارستان مراجعه می کند یا تماس می گیرد می توانید پس از پایان مکالمه پیامکی را با محتوای شماره نوبت و تاریخ مراجعه بیمار را ارسال نمایید  . همچنین در صورتی که تاریخ نوبت دهی شما زمانی بیشتر ۱۵ روز بود ، یک روز قبل از مراجعه مجددا پیامک یاد آوری ارسال نمایید تا هم پیگیری بیمارستان شما مورد توجه قرار بگیرد و هم در صورت فراموش شدن تاریخ نوبت توسط بیمار مجددا یاد آوری شود .

 

ارسال هفته نامه سلامت نیز می تواند در برنامه کاری شما قرار گیرد که با توجه به بیماری بیمارانتان هفتگی نکاتی را به آن ها جهت بهبود و بازگرداندن سلامتشان ارسال نمایید ، البته پیامک شما برای بیماران هر بخش بایستی متفاوت از بخش دیگر باشد یعنی برای بیماران قلبی پیامک مخصوص خودشان و برای بخش زنان و زایمان محتوای خاص خودشان ارسال شود .

اطلاع رسانی روز های کاری و تغییر در آن نیز می تواند از طریق سامانه پیام کوتاه انجام شود .

برای هماهنگی جلسات پرسنل یا پزشکان بیمارستان می توان از طریق پنل پیامکی اقدام نمود .

از ماژول نظر سنجی نیز می توانید جهت انتقادات و یشنهادات بیماران استفاده نمایید و بیماران نظرات خود را برای بهبود کیفیت ارائه خدمات به بیمارستان اعلام کنند .

از لحاظ مالی استفاده از سامانه ارسال پیامک کمک به کاهش هزینه تلفن در بیمارستان خواهد کرد و همچنین زمان کمتری را از پرسنل اجرایی خواهد گرفت و بدین صورت بازده کارایی آن ها بالاتر می رود .

لازم به ذکر می باشد بیمارستان ها و مراکز درمانی می توانند شماره اختصاصی خود را از بلک لیست خارج نمایند تا تمامی افراد مورد نظر ، دریافت پیامک از مرکزشان را داشته باشند . ( یعنی اشخاصی که پیامک تبلیغاتی خود را بسته اند نیز بتوانند پیامشان را دریافت کنند .)

امتیاز به این مطلب
[کل: ۱ میانگین: ۵]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x