لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

پنل پیامکی برای شرکت های بازرگانی و خدماتی

پنل پیامکی برای شرکت های بازرگانی و خدماتی

شرکت ایده پردازان الکترونیک قصد دارد در این پست برای شرکت های خدماتی و بازرگانی اطلاعاتی جهت ارسال پیامک به کاربران و مدیران این شغل ارائه دهد.

 آیا شما مدیر فروش یک شرکت خدماتی و بازرگانی هستید و قصد دارید با مشتریان خود در ارتباط باشید و مشتریان جدید را جذب شرکت خود کنید؟ آیا شما جزو

لطفاً به ادامه پست مراجعه نمایید.

پنل پیامکی به شما این امکان را می دهد تا از طریق ارسال پیامک با مشتریان خود به روش های زیر در ارتباط باشید

  • ارسال پیامک ساده: در این روش ارسال شما می توانید به مشتری خود اعلام نمایید که محصول مورد نظر آماده تحویل است.
  • ماژول ارسال پیامک متناظر: شما در این روش می توانید به طور همزمان به چندین مشتری با ارسال پیامی متفاوت ارتباط برقرار کنید
  • ماژول ارسال براساس نقشه گوگل: این ماژول پیامکی به شما این امکان را می دهد تا مشتریان جدید در اطراف محدوده محل کار خود را جذب کنید و خدماتی را ارائه دهید.
  • ماژول ارسال براساس اصناف خاص: عملکرد این ارسال به گونه ای میباشد که با ارسال پیامک به هم صنفان خود و یا مشاغل مرتبط با کار خود می توانید همکاری کنید.
  • ماژول تولد یا رویداد: شما میتوانید از طریق ماژول تبریک تولد یا یادآوری رویدادی با مشتریان و همچنین کارمندان و همکاران خود با ارسال پیامک ارتباط نزدیکتری را برقرار کنید.
  • ماژول کدخوان / گارانتی چک: با استفاده از این ماژول میتوانید برای کالاها و محصولات شرکت خود یک کد را به عنوان گارانتی چک به مشتریان ارائه نمائید. شما می توانید کد کالاهای ارائه شده ( کالای موجود) را در یک فایل اکسل وارده نموده و پاسخ هر کد را در ستون مقابل آن کالا درج نموده و سپس ذخیره نمائید.

         مشتریان پس از ارسال کد کالا به سامانه پیامکی ، پاسخ تعیین شده ای را ازسوی شرکت شما دریافت می کنند. سامانه درصورت دریافت پاسخ تکراری یا اشتباه پیامکی را به فرستنده ارسال می کند.

  • ماژول براساس شهر و کدپستی: این ارسال به گونه ای است که میتوانید با شماره هایی که براساس کدپستی در محدوده شهر مورد نظر شما ثبت گردیده ارسال پیامک و یا بازاریابی نمائید.

 

 

برای سهولت در ارتباط پنل پیامکی این امکان را به شما میدهد تا اطلاعات مشتریان خود را در دفترچه تلفن سامانه ذخیره نموده و برای خدمات بیشتر پیامک هایی را حاوی خدمات جدید به مشتریان خود ارائه دهید. و آنها را از خدمات جدید شرکت مطلع کنید.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x