لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

پنل پیامکی برای آزمایشگاه

پنل پیامکی برای آزمایشگاه پاتوبیولوژی

 

درچندسال اخیر شرکت های پیامک انبوه به مشاغل این امکان را می دهد تا از طریق ارسال و اطلاع رسانی به مشتریان و کاربران خود بهترین امکانات را ارائه دهد

 

آزمایشگاه های طبی و تخصصی هم جزئی از این مشاغل هستند که میتوانند با ارسال پیامک انبوه با بیماران خود درارتباط باشند. درسیستم پنل پیامکی شرکت ایده پردازان ماژول هایی را جهت آسان تر شدن کار پرسنل آزمایشگاه های پاتوبیولوژی قرار داده است، که در زیر توضیحات بیشتر ارائه میگردد.

 

  • ماژول ارسال نظرسنجی یا مسابقه: این ماژول این امکان را به کاربر می دهد تا از طریق ارسال پیامک با بیماران خود در ارتباط باشد و درباره نحوه کار آزمایشگاه / پرسنل / دکتران نظرسنجی انجام دهد.
  • ماژول منشی پیامکی: وظیفه این سیستم به گونه ای است که پاسخ های متفاوتی را به پیامک های دریافتی ارسال می کند. این ماژول این قابلیت را دارد که به ازای هر متن یک پیامک متفاوت ارسال نماید.
  • ماژول تبلیغاتی: نحوه عملکرد این برنامه به گونه ای است که به تمام پیام های دریافتی که به شماره اختصاصی شما ارسال گردیده، یک پیامک پاسخ ارسال نماید. در این ماژول نوع متن و محتوای آن هیچ تاثیری در عملکرد ماژول تبلیغاتی نخواهد داشت.
  • ماژول ارسال متناظر: ارسال بالا و با متن های متفاوت برای کاربران دشواری به همراه دارد. برای سهولت در ارسال ما ارسال متناظر را به کاربران آزمایشگاهی پیشنهاد می کنیم.

این ماژول پیامکی این فرصت را به شما میدهد که به تعدادی از بیماران بطور همزمان پیامک ارسال نمایید.

  • ماژول ارسال هوشمند: نحوه کار این ماژول همانند پیامک ساده و یا ماژول ارسال متناظر میباشد با این تفاوت که با ثبت اطلاعات بیمار در دفترچه تلفن پنل این قابلیت را به کاربر می دهد که زمان ارسال نام بیمار را در پیامک ثبت کند.

ماژول ارسال هوشمند این امکان را به بیمار می دهد که پیامک آزمایشگاه را به دلیل دارا بودن نام و نام خانوادگی بیمار جزو پیامکهای تبلیغاتی به حساب نیاورد و از گوشی خود حذف ننماید.

  • ارسال پیامک ساده: پیامک ساده یکی از ساده ترین روش های ارسال پیامکی می باشد که این امکان را می دهد که به تعداد مورد نظر خود ( از یک شماره تا بی نهایت) ارسال انجام دهید. و یا از طریق دفترچه تلفن خود در سامانه پیامکی استفاده نمائید.
  • ماژول زمان دار پیشرفته: این امکان را برای کاربر به وجود می آورد که زمان ارسال را مشخص نموده و پیامک به صورت اتوماتیک به بیمار جهت اطلاع رسانی ارسال گردد.

 

 

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x