لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

پنل پیامکی آژانس املاک

پنل پیامکی آژانس املاک

اگر شما آژانس املاک دارید تا به حال به داشتن پیامک انبوه و تاثیر چشم گیر پنل پیامکی در افزایش مشتریان خود اندیشیده اید؟

در این مقاله سعی بر این داریم تا تمامی امکاناتی را که سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان برای صنف آژانس املاک ارائه می دهد به طور کامل شرح نماییم.

سامانه پیام کوتاه در این صنف ، هم از لحاظ تبلیغاتی و هم از جهت ارسال پیامک به مشتریان ثابت مورد استفاده قرار می گیرد.

تبلیغات

در ابتدا با ثبت نام رایگان و دریافت خط هدیه شما دسترسی به بانک های اطلاعاتی رایگان را جهت ارسال پیامک های تبلیغاتی خواهید داشت.

شما می توانید با استفاده از بانک های شماره تلفن بر اساس شهر و کدپستی و یا نقشه ی گوگل به تمامی ساکنین منطقه ی مد نظرتان پیامک ارسال نموده و در متن پیامک خود به معرفی آژانس و یا ارائه ی اطلاعاتی در مورد ملک مد نظرتان جهت تبلیغات بپردازید.

ارسال بر اساس دکل ایرانسل نیز بانک اطلاعاتی دقیقی از شماره تلفن های ایرانسل می باشد که جهت ارسال پیام های تبلیغاتی به شما پیشنهاد می گردد.

خدمات به مشتریان

دفترچه تلفن

ماژول دفترچه تلفن که به صورت رایگان در پنل شرکت ایده پردازان قرار گرفته است این امکان را به مشاورین آژانس می دهد تا شماره تماس کلیه مراجعین به آژانس را بر اساس گروهبندی های مد نظر شان ذخیره نموده و در صورت برخورد با ملک مرتبط با این گروهبندی ها به آنان پیام کوتاه ارسال نمایند.

به طور مثال گروه خریداران زمین ساخته و کلیه شماره های مرتبط با این گروه در سامانه ذخیره می گردد ، در صورتی که زمینی جهت فروش به آژانس پیشنهاد گردید ، آژانس می تواند به همه ی مخاطبان این گروه پیام انبوه ارسال نماید.

لازم به ذکر است با وارد نمودن اطلاعات دقیق هر مخاطب در دفترچه تلفن نیز می توانید از ماژول ارسال با نام به دفترچه تلفن نیز استفاده نموده و متن پیامک فوق را به همراه اطلاعات مربوط به هر کاربر ارسال نمایید. در واقع در این ماژول متن پیامک ارسالی را بر اساس اطلاعات هر مخاطب ایجاد شده در دفترچه تلفن تغییر داده و پیامک را به مخاطبان ارسال می نماید.

عضویت در دفترچه تلفن

در صورتی که تمایل دارید انتخاب عضویت در لیست مخاطبان سامانه ی پیام کوتاه آژانس را به خود مشتریان بسپارید می توانید از این ماژول استفاده نمایید. ماژول عضویت در پنل پیامکی با دریافت پیامک از مخاطبین ، شماره ی آنان را در دفترچه تلفن پنل پیام انبوه ذخیره می نماید. شما می توانید با ارائه ی این شماره به مشتریان خود آنان را دعوت به عضویت در لیست مخاطبان خود نمایید.

منشی پیامکی

شما با فعالسازی این ماژول می توانید خدمت متمایزی را به کاربران خود ارائه دهید. تنها کافیست کلید واژه و متن دریافتی را در این ماژول انتخاب نمایید تا کاربران شما با ارسال کلمه ی کلید واژه به سامانه ی پیام کوتاه شما ، اطلاعات مرتبط با آن را دریافت نمایند. به طور مثال کلید واژه ی ( ۷۰ متر – خرید ) توسط مشاورین در پنل پیامکی ثبت و متن پاسخ آن شامل اطلاعات کلیه املاک ۷۰ متری که جهت فروش در آرشیو آژانس قرار گرفته اند می باشد. حال مشتریان با ارسال این کلید واژه به اطلاعات آرشیو دست پیدا خواهند نمود.

 ارسال از روی نقشه گوگل

شما از طریق این ماژول می توانید در سریعترین زمان ممکن موارد اجاره یا فروش را به افراد ساکن در آن محل و یا نزدیکی محل اطلاع رسانی نمایید 

 

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x