لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

پردازش و تحلیل متن پیام کوتاه

SMSAnalysis

یکی از مزایای پیامک در این است که با توجه به ساختار آن می توان پیامک را دریافت و تحلیلات مورد نیاز را بر روی آن انجام داد.

شاید مکالمه و صوت را به سختی بتوان تحلیل و پرداش نمود، اما متن و هرآنچه که از آن ناشی می شود قابل تحلیل و پردازش پذیر است.

سامانه پیامک امکاناتی را برای شما مهیا نموده است که این عملیاتها را به صورت اتوماتیک انجام دهید. از جمله این سرویس ها می توان به پاسخگوی اتوماتیک، منشی پیامک و کدخوان اشاره نمود. عملکرد این سرویسها به کلی به صورتی است که sms دریافت شده را پردازش و بر اساس شروط درج شده در زمان تعریف، عملیات متناسب با هر یک را انجام می دهد.

به عنوان مثال در ماژول منشی پیامکی، بر اساس محتوای متن دریافت شده، یک پاسخ متناسب با همان پیامک ارسال می نماید. به عنوان مثال شما قصد دارید اگر مخاطب شما عدد ۴ را به شماره اختصاصی موجود در پنل اس ام اس شما ارسال نماید، محتوایی با مضمون لیست قیمت محصولات جدید شما برای وی ارسال شود. در صورت عدم استفاده از منشی پیامک، زمانی که بین دریافت پیامک و ارسال لیست قیمت وجود خواهد داشت غیرقابل پیش بینی و کاملا مشهود است. اما در صورت استفاده از ماژولی مانند منشی پیامک، دیگر نیازی به صرف زمان و گذاشتن یک نیرو برای کنترل و ارسال پاسخ به اس ام اس نیست و نرم افزار به صورت خودکار این کار را در کمترین زمان ممکن انجام خواهد داد.

تحلیل و پردازش متن پیام کوتاه بسیار کاربردی است و می تواند صرفه جویی زمانی و اقتصادی بسیاری را برای شما به ارمغان بیاورد.

SMSAnalysis

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x