لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

ویژگی های وب سرویس ارسال سریع

دانستن ویژگی های وب سرویس ارسال سریع با توجه به دلایل مختلف استفاده ازین ماژول می تواند اثرات مستقیمی بر برنامه های برنامه نویسان داشته باشد.

وب سرویس ارسال سریع پیامک جزو ماژول های خدماتی و پر سرعت وب سرویسی سامانه ارسال پیامک می باشد. دو بخش ارسال پیامک احراز هویت (VERIFICATION CODE ) و ارسال متن به همراه قالب ( ULTRA FAST ) در وب سرویس ارسال سریع به دلیل سرعت بالا و استفاده از خط خدماتی شده ۳۰۰۰۷۷ جزو پرکاربرد ترین ماژول های RESTFUL می باشد. اما همین ماژول دارای ویژگی های است که اگر ندانید عملا استفاده از آن را بی فایده و یا سخت می کند.

ویژگی های وب سرویس ارسال سریع :

تعداد درخواست :

دو سرویس موجود در وب سرویس ارسال سریع جزو سریع ترین سرویس های وب می باشند و محدودیت ارسال درخواست برای آن وجود دارد. در هر ثانیه نمی توان بیش از چند ده هزار درخواست ارسال نمود. در غیراین صورت درخواست های شما به منزله حمله تلقی شده و IP درخواست کننده از طرف ما بلاک خواهد شد.

تعداد کاراکتر :

ماژول ارسال متن به همراه قالب برای ارسال متن های ثابت و با تعداد متغییر های مشخص مورد استفاده قرار می گیرد. هر قالب منحصر به فرد بوده و می بایست دارای حداقل یک متغییر باشد. مقدار هر متغییر نمی تواند بیش از ۳۰ کاراکتر باشد.

تعداد گیرندگان :

تعداد افراد گیرنده در هریک از ارسال پیامک های احراز هویت و پیامک های ارسال متن به همراه قالب منحصرا یک نفر است.  با توجه به نوع ارسال متن های احراز هویت مشخص است که گیرنده تنها می بایست یک شماره باشد اما در ارسال متن به همراه قالب با توجه به اینکه می توان در متن متغییر تعریف نمود و با وسیله همین متغییر، متن به صورت اختصاصی ارسال می شود، تنها یک شماره موبایل برای گیرنده وارد می شود.

درصورتی که تعداد درخواست های ارسال شما در فاصله کم بسیار بالا باشد و یا متن های طولانی داشته باشید یا حتی اگر قصد ارسال پیامک گروهی را داشته باشید و دریافت پیامک توسط گیرنده ضروری باشد، می توانید از سامانه پیامک سفید استفاده نمایید.

۰ ۰ vote
امتیاز به مقاله

مقالات مرتبط

تاریخ انتشار مقاله: ۱۳۹۸/۰۸/۰۱

انواع اعتبارسنجی در وب سرویس با توجه به پروتکل های...

تاریخ انتشار مقاله: ۱۳۹۸/۰۶/۱۶

کاربرد پیامک برای پیک موتوری می تواند برای شرکت های...

تاریخ انتشار مقاله: ۱۳۹۸/۰۶/۰۹

کاربرد پیامک برای هتل و هتل آپارتمان ها می تواند...

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x