لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

همکاری در فروش و یا پنل نمایندگی ؟

Favourites sms

همکاری در فروش و یا پنل نمایندگی ؟

با راه اندازی بخش همکاری در فروش سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان و امکان کسب در آمد بدون هیچ هزینه ی اولیه ای این سوال برای افرادی که تمایل به داشتن پنل نمایندگی را دارند پیش خواهد آمد که با امکان کسب درآمد از طریق همکاری در فروش بدون سرمایه ی اولیه چرا پنل نمایندگی خریداری نماییم؟

در این مقاله سعی بر این داریم به صورت مختصر نگاهی به تفاوت های اصلی این دو امکان بپردازیم.

  1. سرمایه اولیه برای شروع

همانطور که در مقدمه به این موضوع اشاره نمودیم همکاری در فروش سامانه پیام کوتاه بدون هیچ هزینه و سرمایه ی اولیه ای برای کلیه کاربران قابل استفاده می باشد اما جهت دریافت پنل نمایندگی شرکت ایده پردازان ، مبلغ ششصد هزار تومان می بایست پرداخت گردد.

  1. سود حاصل از ارسال پیامک

هزینه پیامک در پنل نمایندگی به نمایندگان ۱۲۹ ریال ارائه خواهد شد و نمایندگان می توانند پیامک را با هر مبلغی که مد نظر دارند به کاربران خود ارائه نمایند. به طور مثاال نماینده با فروختن پیامک به مبلغ ۱۶۹ ریال ، ۴۰ ریال سود خواهد کرد.

مبلغ ارائه ی پیامک نمایندگان به کاربرانشان توسط خودشان قابل تنظیم می باشد.

کاربری که از طریق همکاری در فروش ، کاربر جذب می نماید ۳۰% درصد از سود خرید پیامک محاسبه شده و به کاربر بازاریاب داده خواهد شد. به طور مثال تعرفه پایه خرید پیامک ۱۲۰ ریال میباشد . اگر کاربر بازاریابی شما یک پیامک ۱۵۹ ریالی خریداری نماید ، ۳۰% از ۳۹ ریال سود خرید پیامک به حساب شما واریز می گردد.

لازم به ذکر است مبلغ پیامک ارائه شده به کاربران بازاریابی شده توسط شرکت ایده پردازان مشخص می گردد. بنابراین امکان دریافت سود بیشتر برای نمایندگان از طریق پنل نمایندگی میسر می باشد.

نکته ) کاربر همکاری در فروش و یا نماینده ی شرکت ایده پردازان نیز با فروش خط و یا ماژول نیز سود خواهد کرد که این میزان نیز توسط نماینده قابل تنظیم اما توسط کاربر همکاری در فروش درصدی بوده و قابل تنظیم نمی باشد.

  1. پشتیبانی

کاربران بازاریابی شده از طریق همکاری در فروش سامانه پیام کوتاه ، کاربران شرکت ایده پردازان می باشند لذا پشتیبانی آنان بر عهده ی پرسنل پشتیبانی شرکت ایده پردازان خواهد بود اما کاربرانی که توسط پنل نمایندگی جذب می گردند کلیه پشتیبانی آنان بر عهده ی نماینده بود و شرکت ایده پردازان هیچ مسئولیتی بابت ارائه خدمات پشتیبانی به آنان نخواهد داشت.

  1. امور مالی

برخی از نمایندگان به دلیل نداشتن شرکت رسمی امکان ارسال فاکتور رسمی را به کاربران حقوقی خود نخواهند داشت ، شرکت ایده پردازان نیز مقدور به ارائه فاکتور به کاربران نمایندگان خود را دارا نمی باشد لذا این نمایندگان امکان هماری خود را با این قبیل مشتریان از دسا خواهند داد حال اگر کاربر بازاریابی شده ، شرکت حقوقی باشد و نیاز به فاکتور رسمی داشته باشد ، شرکت ایده پردازان به دلیل اینکه این کاربر کاربر خودش می باشد به آنان فاکتور ارسال خواهد نمود.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x