لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

همکاری در فروش در سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان

همکاری در فروش در سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان

سیستم همکاری در فروش و یا همان سیستم کسب در آمد پنل پیام انبوه شرکت ایده پردازان راهیست برای کسب درآمد آسان و بدون سرمایه گذاری .برعکس نماسندگی سامانه پیام کوتاه  به عبارت دیگر همکاری در فروش پنل پیامکی بدون نیاز به مکان و یا سرمایه ی اولیه بستری را جهت کسب درآمد برای کاربران خود به وجود آورده که می توانند از آن به عنوان یک شغل ثابت و یا شغل دوم استفاده نمایند.

جهت استفاده از این امکان شما می بایست تنها در سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان ثبت نام نموده و بدون هیچ هزینه ایی یک پنل پیامک انبوه دریافت نمایید و تنها با ساخت یک کلید واژه ، کاربرانی را که بازاریابی نموده اید به پنل پیامک انبوه شرکت ایده پردازان دعوت نمایید.

کاربران بازاریابی شده ، کاربران پنل پیامک انبوه شرکت ایده پردازان بوده و شما هیچ مسئولیتی بابت پشتیبانی یا ارائه خدمات به آنان ندارید و تنها از خرید آنان درصدی سود به شما تعلق می گیرد.

لازم به ذکر است همکاری در فروش پنل اس ام اس بدون هیچ هزینه ای قابل استفاده بوده و حتی پنل پیامک انبوه شما ، نیاز به شارژ اولیه ندارد!

حال در ادامه روش فعال سازی و استفاده از این امکان را در پنل پیامک انبوه شرکت ایده پردازان شرح خواهیم داد.

کاربران می توانند پس از ثبت نام نمودن در سامانه پیام کوتاه جهت فعال سازی ابن امکان از منوهای سمت چپ پنل پیامکی بر روی گزینه ی  همکاری در فروش کلیک نموده و سپس بر روی تنظیمات کلید واژه کلیک نمایند.

کلید واژه همان مشخصه ی شما جهت معرفی کاربران بازاریابی شده ی شما می باشد. جهت ساخت کلید واژه ابتدا گزینه ی تنظیمات کلید واژه را انتخاب نموده و بر روی افزودن کلید واژه ، کلیک نمایید.

کلمه کلیدی : در این قسمت کلید واژه مد نظرتان را وارد نمایید. دقت نمایید کلید واژه می بایست دارای حداقل ۳ کاراکتر و ۱ کاراکتر متنی باشد. مثال :  sms1

خط گیرنده : خطی که کاربران بازاریابی شده ،کلیدواژه ی انتخابی شما را به آن ارسال می نمایند . کاربران پس از ارسال کلید واژه به صورت اتوماتیک در پنل پیامک انبوه شرکت ایده پردازان ثبت نام می گردد.

در صورتی که در پنل بیش از ۱ خط داشته باشید می توانید برای هر خط یک کلید واژه معرفی نمایید.

نکته : شماره ی ۳۰۰۰۷۷ از طرف شرکت ایده پردازان نیز برای همه ی کاربران قابل استفاده بوده و شما می توانید کلید واژه ی مورد نظرتان را با این خط گیرنده تنظیم نمایید. کلیه کاربرانی که کلیدواژه ی ثبت شده توسط پنل کاربریتان را به شماره ی ۳۰۰۰۷۷ ارسال نمایند ، کاربران معرفی شده از سمت شما می باشند.

فعال : با انتخاب گزینه ی فعال ، کلید واژه ی مورد نظرتان را فعال می نمایید و با عدم انتخاب این گزینه کلید واژه ی شما غیر فعال می گردد.

حذف یا ویرایش کلید واژه :  با کلیک بر روی کلید واژه گزینه ی حذف و ویرایش جهت حذف و ویرایش کلید واژه نمایش داده می شوند.

گزارش کلی : کلیه درصد های سود تعلق گرفته از شارژ پنل ، خرید خط و ماژول ها توسط کاربران بازاریابی شده از همکاری در فروش در این قسمت نمایش داده می شود. به طور مثال تعرفه پایه خرید پیامک ۱۲۰ ریال میباشد . اگر کاربر بازاریابی شما یک پیامک ۱۶۹ ریالی خریداری نماید ، ۳۰% از ۴۹ ریال سود خرید پیامک به حساب شما واریز می گردد.

کاربران معرفی شده : کلیه کاربران بازاریابی شده ی شما در این قسمت نمایش داده می شوند.

مشاهده سود های واریز شده : سود های اضافه شده از خرید کاربران بازاریابی شده توسط شما در این قسمت به تفکیک نمایش داده می شود.

درخواست تسویه حساب نقدی : در صورتی که جمع سود های واریز شده به حساب کاربری شما بیش از صد هزار ریال باشد می توانید با وارد نمودن اطلاعات حساب بانکیتان درخواست واریز سود به حسابتان را نمایید.

درخواست تسویه حساب پیامکی : شما می توانید سود واریز شده از همکاری در فروش را به صورت پیامکی به سامانه پیامکیتان بیافزایید.

وضعیت تسویه حساب های نقدی : در صورت درخواست تسویه حساب و واریز سود به شماره حساب بانکیتان ، اطلاعات سود واریز شده در این قسمت قابل مشاهده می باشد.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x