لوگوی sms.ir

هدیه تولد 8 سالگی ایده پردازان

هدیه تولد ۸ سالگی ایده پردازان به مناسبت هشتمین سالروز تولد شرکت به صورت کد تخفیفی به کاربران گرامی ایده پردازان اعلام شده است.

در آستانه هشتمین سالروز تولد شرکت ایده پردازان به تمامی کاربران گرامی طی ارسال پیامک اطلاع رسانی کد تخفیفی اعلام شده است که با استفاده از آن تخفیفی در زمان پرداخت به کاربران با توجه به میزان شارژشان در نظر گرفته می شود.

با توجه به اینکه سامانه های پیامکی ایده پردازان در دو نوع متفاوت پنل انبوه پیامکی و سامانه پیامک سفید در اختیار کاربران قرار گرفته است، نحوه استفاده از کدها متفاوت می باشد.

 

  هدیه تولد ۸ سالگی ایده پردازان :

برای استفاده از تخفیف می بایست در زمان شارژ سیستم خود کد ipbd8 را در قسمت کد تخفیف وارد نمایید. با توجه به مبلغ شارژ وارد شده در قسمت شارژ آنلاین، بین ۱۰ تا ۲۰ درصد تخفیف در شارژ برایتان اعمال خواهد شد .

اگر هم شارژ خود را به صورت کارت به کارت و یا واریز به حساب انجام داده اید؛ پس از وارد نمودن اطلاعات فیش واریزی، در تیکت اطلاعات خود را وارد نموده تا بر اساس مبلغ واریزی تخفیف بر روی شارژتان اعمال شود.

 

سامانه پیامک سفید قسمتی برای ورود کد تخفیف در زمان خرید پکیج شارژ ندارد. بر روی پکیج های خرید شارژ پیامک سفید علاوه بر مبلغ اصلی پکیج تعدادی پیامک به عنوان هدیه قرار داده شده است. برای کاربران گرامی پیامک سفید، تعداد شارژ هدیه پیامک بر روی پکیج ها به صورت اتوماتیک دو برابر شده است و با خرید هر پکیج با توجه به مبلغ مورد نظرتان، تعداد پیامک هدیه بر روی اعتبارتان اضافه خواهد شد. برای مثال بسته ۵ هزارتایی دارای ۵۰۰ پیامک هدیه بود که به مناسبت هدیه تولد ۸ سالگی ایده پردازان، تعداد پیامک هدیه ۱۰۰۰ پیامک درج شده است.

دو برابر شدن تعداد پیامک های هدیه در سامانه پیامک سفید  و اعمال  ۱۰ تا ۲۰ درصد تخفیف بر روی سامانه های پنل انبوه و پیامک سفید تا تاریخ ۲۱ تیر ماه ادامه خواهد داشت.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x