لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

نگرانی حذف اس ام اس تبلیغاتی

مطالعه درباره اس ام اس تبلیغاتی

بعضی از مشتریانی که اقدام به ارسال اس ام اس تبلیغاتی نمی کنند ، نگران حذف اس ام اس های تبلیغاتی توسط گیرندگان هستند ، شما باید با کمی مطالعه در رابطه با اس ام اس های تبلیغاتی راه حلی پیدا کنید که پیامک تبلیغاتی شما کمتر حذف شود .

راه حل های جلوگیری از حذف اس ام اس تبلیغاتی توسط مشتریانتان زیاد هستند ، که ما چند نمونه از راه حل ها را به شما یادآور می شویم :

ارسال اس ام اس تبلیغاتی به مشتریانمان :

اگر شما پیامک تبلیغاتی را به مشتریان خودتان ارسال نمایید ، قطعا چون این اشخاص شما را می شناسند ، پیامک شما را حذف نخواهند کرد ، برای این کار ابتدا بانک شماره موبایل جمع آوری نمایید .

ارسال پیامک با نام انجام دهید :

با نام اشخاص به آنها پیامک ارسال کنید ، برای این کار باید از ماژول ارسال هوشمند سامانه پیامک ایده پردازان استفاده نمایید ، یعنی در ابتدای متن پیامک تبلیغاتی خود اسم اشخاص را بنویسید ، مثلا : آقای وحید خسروی شما می توانید از محصولات جدید ما که به تازگی رونمایی شده اند بازدید نمایید .

ارسال اس ام اس هدفمند :

پیامک تبلیغاتی خود را به گروهی از مخاطبان مورد نظر خود ارسال نمایید که آنها علاقه مند به دریافت اینگونه پیامک ها هستند ، مثلا اگر شغل شما املاک است ، به بانک موبایل املاک پیامک ارسال نمایید یا اینکه به محدوده منطقه ملک مورد نظر پیامک ارسال نمایید .

ارسال sms به صورت زماندار :

شما مثلا هفته ای یکبار پیامک تبلیغاتی خود را به یک عده مورد نظر ارسال نمایید ، با ارسال پیامک به صورت هفته ای یا حتی ماهانه ، به مرور زمان در ذهن خواهید ماند و چون فاصله زمانی ارسال زیاد می باشد افراد از ارسال شما ناراحت نخواهند شد .

مطالعه درباره اس ام اس تبلیغاتی

با کمی مطالعه و تحقیق در مورد ارسال اس ام اس های تبلیغاتی ، موفق خواهید شد که اس ام اس تبلیغاتی ارسال کنید و درصد کمتری آنها را بلافاصله حذف نمایند ، پیشنهاد ما به شما این است که حتما قبل از ارسال پیامک تبلیغاتی بخش مقالات سایت ایده پردازان را مطالعه فرمایید ، این کار به شما در دستیابی به مشتریان بیشتر کمک خواهد کرد .

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x