لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

نکات قبل از خرید سامانه پیامک

مطالعه درباره اس ام اس تبلیغاتی

نکات قبل از خرید سامانه پیامک

با توجه به افزایش تعداد سامانه های پیام کوتاه ، شرکت و افرادی  که پنل های اس ام اس  را ارئه می دهند ، انتخاب شرکتی که بتوان  خدمات بهتری در زمینه ی ارسال اس ام اس ارائه دهند برای خریداران ممکن است کمی مشکل باشد . برای اینکه بهترین خرید را داشته باشید اولین قدم قبل از خرید حتما سایت شرکت ها را کامل مشاهده  نمایید مطالب درون سایت ها را مطالعه  و مقایسه نمایید در مطلب زیر تعدادی از موارد پر اهمیت را خدمت شما اعلام خواهیم کرد :

اولین و پر اهمیت ترین موردی که باید به آن توجه کنید خرید از یک شرکت معتبر پیامکی است دلیل اهمیت این موضوع این است که سامانه پیامک و اس ام اس کالایی نیست شما یکبار آن را خریداری کنید و به فروشنده دیگر مراجعه نکنید پنل های اس ام اس مانند خدمات اینترنت احتیاج به پشتیبانی و راهنمایی دارند اگر شما از یک شرکت نامعتبر پیامکی ، اس ام اس  خریداری کنید قطعا در دریافت  پشتیبانی دچار مشکل خواهید شد و عملا هزینه ایی که پرداخت کرده اید برای شما بی فایده خواهد بود . ممکن است تعدادی از شرکت های نامعتبر در اولین خرید با قیمت های پایین  اس ام اس شما را وسوسه کنند اما قطعا در آینده با این شرکت ها در بخش پشتیبانی . نرم افزار دچار مشکل خواهید شد پس قبل از خرید حتما در مورد سابقه شرکت ، مشتریان آن شرکت  و پنل اس ام اس آنها تحقیق کنید

دومین نکته پر اهمیت خود پنل اس ام اس و امکانات پیامکی آن است . زمان ارسال اس ام اس شما دائما با نرم افزار در ارتباط هستید و اگر نرم افزار پیچیده باشد ، ظاهر نامناسب داشته باشد و یا دائما دچار قطعی شود برای شما مشکلات ایجاد خواهد کرد . معمولا شرکت های ارئه دهنده پنل اس ام اس در سایت ها دموی نرم افزار را قرار می دهند حتما قبل از خرید دمو را مشاهده نمایید

امکانات سامانه پیام کوتاه هم از اهمیت بالایی برخوردار است ماژول های پیامکی مانند ارسال متناظر و هوشمند کار شما را برای ارسال پیامک بسیار راحت می کنند و یا ماژول هایی مانند ارسال زماندار و یا کدخوان برای بسیاری از مشاغل می تواند پرکاربرد باشد .

تعدادی از ماژول ها هم به طور انحصاری توسط شرکت ها نوشته می شود مثلا ماژول هایی که توسط شرکت ایده پردازان نوشته شده است و بسیار هم پر کاربرد هستند می توان از ماژول باشگاه مشتریان و همکاری در فروش نام برد .

ارتباط سایت ها و نرم افزار ها با مشتریان از طریق پیامک از جمله مواردی هست که بسیار پر کاربرد شده است این مورد از طریق وب سرویس امکان پذیر است و داشتن وب سرویس کامل در سامانه پیامک یکی دیگر از موارد مهم می باشد .

مورد دیگر پراهمیت داشتن بانک اطلاعاتی برای افرادی که احتیاج دارند پیام تبلیغاتی ارسال کنند داشتن بانک اطلاعاتی منطقه و یا مشاغل تبلیغ افراد را بسیار راحت تر می کند .

هزینه ی  خرید سامانه پیامک و پیامک  موردی است که زمان خرید باید به آن توجه کنید و باید به گونه ایی باشد که نه خیلی زیاد باشد که ارسال پیامک برای شما صرفه نداشته باشد و نه خیلی پایین باشد که شرکت ارائه دهنده نتواند به شما خدمات پشتیبانی مناسبی  ارئه دهد .

عده از افراد هم احتیاج دارند ماژول هایی به صورت تخصصی برای آنها نوشته شود حتما قبل از خرید حتما اطمینان داشته باشید که نرم افزار توسط آن شرکت نوشته شده باشد تا بدون واسطه و با قیمت کمتر ماژول در اختیار شما قرار داده شود .

کارشناسان سامانه پیامک شرکت ایده پردازان  آمادگی دارند تا شما را در خرید پنل  پیامک راهنمایی نمایند .

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۱ میانگین: ۵]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x