لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

نکات استفاده از سامانه پیام کوتاه (1)

Compare

 

نکات استفاده از سامانه پیام کوتاه (۱)

بسیاری از دانش های استفاده از ابزار ها ، دستگاه ها  و پنل های حقیقی و یا حتی مجازی تجربی به دست آمده و با تکرار استفاده کسب می گردند. پنل های پیامک انبوه نیز از این قاعده مستثنی نبوده و بسیاری از نکات کلیدی با استفاده ی متوالی از این سامانه های پیامکی بدست می آیند. دراین مقاله سعی بر این داریم برخی از این نکات را جهت سهولت در استفاده ی پنل پیامکی شرکت ایده پردازان برای استفاده ی شما کاربران محترم شرح نماییم.

  • اگر قصد ارسال پیامک انبوه دارید حتما قبل از ارسال از طریق ارسال پیامک ساده متن مد نظرتان را به شماره ی همراه خودتان ارسال نمایید تا از نحوه ی چیدمان کاراکترها و اعداد اطمینان پیدا کرده و سپس ارسال انبوه مد نظرتان را انجام دهید. با اینکار قبل از ارسال پیام می توانید در صورت نارضایتی از چیدمان متن پیامکتان را ویرایش نموده و هزینه ایی بابت ارسال پیامک انبوه با متن نامناسب متقبل نشوید!
  • در صورتی که قصد درج شماره ی تماس در متن پیامکتان دارید در ابتدای شماره تماس ، پیشماره ی تلفن ثابت را درج نموده و حتما شماره ی تماس را با اعداد لاتین وارد نمایید تا دریافت کننده ی پیامک با کلیک بر روی شماره بتواند با شما به طور مستقیم تماس حاصل نماید. ( به طور مثال ۰۲۱۲۸۵۳ )
  • اگر متن پیامک یکسانی دارید جهت جلوگیری از تایپ مجدد آن ، پیامکتان را در پیش نویس های پنل پیامکتان ذخیره نمایید تا با انتخاب آن متن پیامک در کادر آن نمایش داده شده و از نگارش مجدد آن جلوگیری شود.
  • در صورتی که قصد ارسال های انبوه به بانک شماره های پنل پیامکی ایده پردازان و یا شماره های خودتان را دارید به شما پیشنهاد می کنیم جهت بازگشت هزینه ی پیامک های شماره های بلک لیست حتما پیامک تان را با شماره های ۳۰۰۰ و یا ۱۰۰۰ ارسال نمایید. این خطوط از پرداخت هزینه های خطوط بلک لیست که امروز تعداد آنان رو به افزایش است جلوگیری کرده و از لحاظ اقتصادی به نفع شما کاربران محترم می باشد. شما می توانید از طریق لینک روبرو نحوه خرید این خطوط را مشاهده نمایید. لینک
  • کلیه شماره های بانک شماره های ایده پردازان همراه اول بوده و تنها راه امکان ارسال پیامک به شماره های ایرانسل ، ارسال از دکل ایرانسل و یا BTS  می باشد.
  • شماره های گیرندگان در ارسال بر اساس سن و جنسیت به دلیل تفکیک جنسیت مخاطبان بر اساس سن آنان قابل مشاهده نمی باشد.
  • ارسال BTS و یا دکل ایرانسل توسط اپراتور ایرانسل انجام گشته و خروجی ارسالی ( دلیوری ) ندارد.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x