لوگوی sms.ir

نکات ارسال از دکل ایرانسل یا BTS

ایده هایی برای ارسال پیامک

نکات ارسال از دکل ایرانسل یا BTS

اپراتور ایرنسل برای ارسال پیامک های انبوه منطقه ای امکان ارسال از دکل ایرانسل را فراهم نموده است. در ارسال از دکل ایرانسل شماره ها جهت ارسال تنها شماره های ثابت و یا اعتباری ایرانسل می باشند که طی ۴۸  ساعت ، قبل از زمان درخواست شما جهت ارسال BTS از منطقه مد نظرتان جمع آوری شده اند. به عبارتی اگر فردی خط ایرانسل داشته باشد و الان در منطقه ی x ساکن باشد و شما قصد ارسال از طریق BTS به منطقه X را داشته باشید شماره وی در میان خروجی اپراتور ایرانسل جهت ارسال وجود دارد. حال ممکن است منطقه x 60 هزار و یا بیشتر شماره داشته باشد. حال فرض کنیم  ۷۵ هزار شماره در منطقه x از خطوط ایرانسل استفاده می نمایند. شما قصد ارسال تنها ۵۰ هزار پیامک از طریق BTS را دارید. انتخاب شماره ها تصادفیست پس امکان دارد شماره ی فرد در ۵۰ هزار پیامک باشد و ممکن است نباشد!

نکات مهم ارسال از طریق دکل ایرانسل :

  1. ارسال های BTS توسط خود اپراتور ایرانسل انجام می شود.
  2. خروجی شماره ها و دلیوری آنان توسط اپراتور ایرانسل به درخواست کنندگان ارائه نشده و تنها زمان ارسال و تعداد پیامک های ارسال شده جهت تایید ارسال ارائه می گردد. پس به عبارتی پس از ارسال شما تنها یک تاییدیه ی ارسال را از جانب اپراتور دریافت خواهید کرد.
  3. تنها ارسال هایی با بیش از ۵۰ هزار شماره جهت ارسال مورد قبول می باشد.
  4. اگر متن شما دو بخشی بوده ( هزینه معادل دو پیامک محاسبه می شود ) و قصد ارسال ۲۵ هزار پیامک را دارید ، با اینکه هزینه پیامک معادل ۵۰ هزار پیامک یک بخشی می باشد اما ارسال شما انجام نمی شود زیرا همانطور که در مورد قبل ذکر شد ارسال ها می بایست شامل ۵۰ هزار شماره ایرانسل باشد.
  5. هزینه ی ارسال پیامک های BTS 300 ریال می باشد.
  6. بعد از ارسال فرم درخواست می بایست پنل پیامکیتان را به میزان مورد نظر جهت ارسال به ایرانسل شارژ نمایید.
  7. بهتر است درخواستتان را ۴۸ ساعت قبل از زمان ارسال های انبوهتان ارسال نمایید.

نحوه ی ارسال پیامک دکل ایرانسل در سامانه پیامکی ایده پردازان :

وارد پنل پیامکیتان شوید و از طریق منوی ارسال پیامک گزینه ی ارسال پیامک از دکل ایرانسل ر ا انتخاب نمایید. بر روی ایجاد درخواست کلیک کرده و پس از آن فایل درخواست را دانلود کرده ، پر نمایید و در انتها جهت ارسال فرم ، فرم پر شده را آپلود نمایید

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x