لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

نکاتی جهت شارژ پنل پیامک انبوه

نکاتی جهت شارژ پنل پیامک انبوه

سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان بر خلاف بسیاری از سامانه های پیامکی هیچ محدودیتی جهت شارژ نداشته و کاربران می توانند با توجه به تعداد پیامک های مد نظرشان  اقدام به شارژ پنل نمایید.

از آنجا که هزینه ی هر پیامک در پنل پیامکی شرکت ایده پردازان با توجه به میزان شارژ شما مشخص می شود لذا انتخاب مبلغ شارژ ، نکته ی قابل توجه ای در این پنل پیامکی می باشد. از آنجا که مبلغ شارژ شده در پنل پیام انبوه شما تاریخ انقضا نداشته و در هر زمانی قابل استفاده می باشد با انتخاب درست مبلغ شارژ می توان در هزینه های پیامک های ارسالی صرفه جویی نمود.

در ادامه ی مقاله به شرح نکاتی جهت شارژ و انتخاب تعرفه برای کاربران سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان خواهیم پرداخت.

  • شما می توانید مابین بازه ها شارژ نمایید

تعرفه های اعلام شده جهت شارژ ، بازه ای بوده و شما می توانید از ابتدای شروع بازه تا انتهای مبلغ اعلام شده شارژ نمایید. به طور مثال تعرفه ی یک از بازه ی ۱ تا  ۵۷۵۰۰ تومان می باشد و در صورتی که پنل اس ام اس تان را ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰۰ و یا۳۲۰۰۰ تومان شارژ نمایید در تعرفه ی ۱ قرار خواهید گرفت.

  • هزینه ی خط و شارژ را یکجا بپردازید

اگر قصد خرید خط از سامانه پیام کوتاه را دارید به شما پیشنهاد می کنیم پس از انتخاب و استعلام خط مورد نظرتان و نمایش هزینه ی خرید خط ، پنلتان را به میزان خرید خط  و همراه با شارژ مورد نظرتان جهت ارسال پیامک بصورت یکجا شارژ نمایید.

بدین ترتیب بازه ی شارژ شما افزایش پیدا کرده و قیمت پیامک های شما کمتر محاسبه می گردد.

به طور مثال اگر قصد خرید خط ۱۰  رقمی از اپراتور ۳۰۰۰ را دارید با توجه به اینکه هزینه ی این خط صد هزار تومان می باشد و مبلغ مد نظر شما جهت شارژ اولیه ۲۰ هزار تومان می باشد پنلتان را به مبلغ ۱۲۰ هزار تومان شارژ نموده و هزینه ی خرید خط را از اعتبارتان کسر نمایید . حال پنل شما به میزان بیست هزار تومان ( معادل ۱۲۸۲  پیامک ) تعرفه ی ۳ شارژ می گردد . در صورتی که اگر هزینه ی خط را جداگانه و شارژ پنل را نیز مجزا انجام دهید اعتبار سامانه پیام کوتاه شما ۱۱۸۳پیامک تعرفه ی یک خواهد بود.

  • به مبلغ شارژتان دقت نمایید

اگر نیاز به ارسال ۳۳۰۰ پیامک دارید با وارد نمودن تعداد پیامک ها در قسمت شارژ حساب پنل کاربری مبلغ شارژ به شما نمایش داده خواهد شد. مبلغ مورد نیاز جهت ۳۳۰۰ پیامک معادل ۵۵,۷۷۰ تومان می باشد. تنها کافیست به این نکته دقت نمایید که با پرداخت ۱۷۳۰ تومان بیشتر از مبلغ مورد نظرتان ( ۵۷،۵۰۰ تومان ) ، شما در ابتدای بازه ی دوم تعرفه های پیامکی قرار گرفته و هزینه ی هر پیامک شما کاهش پیدا خواهد کرد و پنل شما ۳۵۴۹ پیامک شارژ خواهد گردید. بدین ترتیب تنها با کمی دقت بیشتر شما ۱۴۶ پیامک بیشتر دریافت نموده اید.

 

 

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x