لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

نمایندگی فروش سامانه پیام کوتاه

نمایندگی فروش سامانه پیامک

ایده پردازان الکترونیک به دو سبک نمایندگی می دهد :

۱- نمایندگی به سبک قدیم : در این روش شما یک کنترل پنل مدیریت خواهید داشت و پیامک خریداری می کنید و به کاربرانتان میفروشید ، باید به کاربرانتان پشتیبانی بدهید ، فروش داشته باشید ، مسولیت ارسالها را هم بپذیرید و کلا هماننند ایده پردازان خدمات پیامک ارایه کنید .

در این روش تعیین قیمت پیامک ، ساخت کاربر به صورت دستی یا ثبت نام توسط کاربر ، ارایه خدمات روی دامنه خودتان و کلیه امکانات مدیریتی در اختیار شما می باشد .

۲ – نمایندگی به سبک جدید : این روش نمایندگی دقیقا نمایندگی می باشد و شما تحت برند ایده پردازان الکترونیک یا sms.ir فعالیت خواهید داشت ، کاربران پس از ثبت نام از لینک مربوط به شما جزو کاربران شما می شوند اما کلیه خدمات پشتیبانی و … توسط ایده پردازان الکترونیک صورت می پذیرد .

شما از فروش پیامک ، شماره پیامکی ، ماژول و … سود خواهید کرد و پس از خرید کاربر میزان سود شما در حساب بستانکاری شما قرار می گیرد و شما می توانید درخواست تسویه حساب بدهید تا مبلغ سود شما به حساب بانکی شما واریز گردد .

این روش برای کسانی که می خواهند این کار را به عنوان شغل دوم خود در نظر بگیرند بسیار عالی می باشند ،‌تنها کافی است که کاربران را جذب نمایند بقیه کارها توسط ایده پردازان الکترونیک انجام می پذیرد ، در اصل فروش سامانه پیامک با شما بوده و ارایه خدمات پشتیبانی با ایده پردازان می باشد .

در این روش یعنی نمایندگی فروش سامانه پیام کوتاه نیازی نیست که شما دانشی در رابطه با این شغل داشته باشید ،‌ با صرف چند دقیقه وقت می توانید اطلاعات کافی را بدست آورید و به بازاریابی بپردازید ، سایر کارها توسط ایده پردازان الکترونیک صورت می پذیرد .

نمایندگی فروش سامانه پیامک

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x