لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

نمایندگی سامانه پیامک برای چه کسانی مناسب است؟

Resellers

مانند تمام شغلهای دیگر، سامانه های ارسال و دریافت پیام کوتاه نیز پس از ورود به بازار، توجه افراد را برای سرمایه گذاری و شروع یک کسب و کار جدید جلب نمود. به دلیل اینکه این کار به سرمایه زیادی برای شروع نیاز ندارد، بسیاری از افراد بدون در نظر گرفتن ماهیت کار و عدم دانش کافی، نسبت به خرید و فعالسازی یک نمایندگی از ارائه دهندگان اقدام می نمایند. به همین دلیل تمامی کسانی که وارد این کار می شوند موفق نمی گردند. چرا که این کار علاوه بر نیاز به صرف زمان کافی، نیاز به داشتن کمی اطلاعات درباره اینترنت و عملکرد خود سامانه پیامکی دارد.

به طور معمول افرادی که می توانند در ارائه پنلهای اس ام اسی موفق شوند، باید خودشان درک صحیحی از وب و نرم افزارهای تحت وب داشته باشند، چرا که کسانی که آگاهی نسبی از شرایط حاکم بر محیط وب داشته باشند بهتر از سایرین می توانند نیازهای مشتری را سنجیده و راهکار مناسب و متناسب با نیاز وی را ارائه نمایند.

طراحان سایت از جمله افرادی هستند که علاوه بر داشتن اطلاعات فنی مناسب، مشتریان بالقوه ای دارند که با توجه به مکمل بودن وب سایت و سامانه پیام کوتاه، می توانند از موقعیت خود در راستای افزایش فروش در زمنیه sms استفاده نمایند.

دانشجویان در حال تحصیل، از دیگر افراد موفق در ارائه سیستمهای ارسال پیامک تحت وب هستند، چرا که اکثریت این افراد به دنبال کار پاره وقت هستند تا بتوانند در کنار تحصیل درآمد نیز داشته باشند.

افرادی که به کسب درآمد از اینترنت آگاهی دارند نیز می توانند با خیالی آسوده بر روی این کار سرمایه گذاری نمایند.

ارائه دهندگان خدمات دامنه و هاستینگ، مانند طراحان سایت می توانند از پتانسیل مشتریان خود استفاده نموده و پنل های پیامکی را در کنار سرویس های دیگر خود ارائه نمایند.

سایتها، روزنامه ها و مجلات ویژه آگهی، وب سایتهای دانلود نرم افزار، شرکتهای تولید کننده نرم افزار، موسسات تبلیغاتی و … از جمله مشاغلی هستند که افراد فعال در آنها می توانند با دریافت نمایندگی سامانه پیام کوتاه، دایره خدمات قابل ارائه خود را افزایش دهند.

اگر دوست ندارید در هر زمان مشتری شما با شما تماس بگیرد، هیچ گاه به نمایندگی سامانه پیام کوتاه فکر نکنید، چرا که استفاده کنندگان از این سرویس هر لحظه نیاز به خدمات پشتیانی خواهند داشت.

Resellers

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x