لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

نحوه ی انتقال خط پیامکی

نحوه ی انتقال خط پیامکی :

بسیاری از کاربرانی که از پنل پیامکی شرکت ایده پردازان استفاده می نمایند امکان دارد در گذشته از پنل های پیامک انبوه دیگری استفاده کرده باشند.

جهت ارسال پیامک انبوه در هر سامانه پیام کوتاهی شما نیاز به خط پیامکی داشته و بابت دریافت خط در پنلتان قطعا هزینه ای پرداخت نموده اید. حال با عضویت در سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان امکان استفاده از خطوط پیامکی پنل گذشته شان نیز برای آنان میسر می باشد. به طور کلی اگر قصد استفاده از پنل اس ام اس جدیدی را دارید می توانید اقدامات مربوط به انتقال خط را مبذول نمایید. در این مقاله به توضیح روند انتقال خطوط بین شرکت های ارائه دهنده ی خدمات کوتاه خواهیم پرداخت.

کلیه خطوط ۳۰۰۰ ، ۱۰۰۰ و … که خطوط پنل های پیامکی می باشند مطعلق به اپراتورهای مستقلی می باشند. به طور مثال اپراتور خطوط ۳۰۰۰ مگفا و ۰۲۱ آسانک می باشد. در مرحله ی نخست جهت انتقال خط ، شرکت مبدا ابتدا می بایست نامه ی رضایت خود را با مضمون رضایت انتقال خط پیامکی به شرکت مقصد ، به اپراتور اصلی نگاشته و ارسال نماید.

لازم به ذکر است شرکت ایده پردازان جهت جلب رضایت مشتریان خود علاقمند به دریافت پیشنهادات و انتقادات شما بوده و تمامی توجه خود را جهت جلب رضایت کاربران محترم خود مبذول می نماید لذا کاربران در صورت اعلام هرگونه نارضایتی جهت انتقال ابتدا نظرات خود را با کارکنان پشتیبانی در میان گذاشته و در صورت رفع نشدن نیاز و یا مشکلاتشان می توانند نامه ی رضایت به اپراتور دریافت نمایند.

شرکت ایده پردازان مفتخر است تا به امروز توانسته است رضایت کلیه کاربران را جلب نموده و قوی ترین پشتیبانی را در ارائه ی خدمات پیام کوتاه به کاربران و نمایندگان خود ارائه دهد.

در قدم دوم جهت انتقال خط ، شرکت مقصد نیز نامه ی رضایت خود را جهت انتقال و دریافت خط پیام انبوه به اپراتور اصلی ارسال می نماید.

حال اپراتور پس از دریافت نامه های رضایت شرکت های پنل های پیامک انبوه ، درخواست انتقال را توسط کارکنان مسئول خود بررسی و در صورت عدم برخورد با مشکل روند انتقال انجام می گردد. لازم به ذکر است انتقال خطوط توسط اپراتورهای متفاوت در بازه های زمانی متفاوتی صورت می پذیرد.

نکته ) در برخی از شرکت های ارائه دهنده ی خدمات ارسال پیام انبوه خطوط اختصاص داده شده به کاربران عمومی بوده و مختص به یک کاربر نمی باشد و در واقع خط به نام کاربر در اپراتور ثبت نگردیده است لذا امکان انتقال خط در این سامانه ها وجود ندارد. ( تمامی خطوط پیامکی شرکت ایده پردازان اختصاصی بوده و به صورت حقیقی و حقوقی با اطلاعات کاربر خریداری می گردد. )

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x