لوگوی sms.ir

نحوه استفاده از دفترچه تلفن پنل پیامکی

برنامه نویسی ماژول سامانه پیامک

نحوه استفاده از دفترچه تلفن پنل پیامکی

جهت استفاده از دفترچه تلفن سامانه ارسال پیامک ایده پردازان باید وارد پنل پیامکی خود شوید تا بتوانید شماره های خود را در پنلتان ذخیره کنید .

(در صورتی که کاربر سایت sms.ir  نمی باشید و تمایل به استفاده از پنل را دارید می توانید وارد سایت ذکر شده شوید و ثبت نام انجام دهید .)

پس از ورود به پنل منوهای قابل استفاده برای شما در سمت چپ پنلتان نمایش داده می شود .

از داخل منو ها سومین منو ، امکانات اولیه مورد نیاز را انتخاب نمایید ، پس از انتخاب این منو زیر منو ها به شما نمایش داده می شود که اولین زیر منو این قسمت دفترچه تلفن می باشد .

پس از کلیک بر روی دفترچه تلفن و باز شدن این منو ابتدا می بایست گروه دفترچه تلفن خود را بسازید که برای انجام این امر باید گزینه مدیریت گروه مخاطبین را انتخاب نمایید با کلیک بر روی این گزینه اسم گروه خود را تایپ کرده و ثبت نمایید ، سپس به دفترچه تلفن بازگردید .

(شایان ذکر می باشد برای دسته بندی مخاطبین خود می توانید به هر تعداد دلخواه گروه ایجاد نمایید .)

پس از بازگشت به دفترچه تلفن امکان وارد کردن شماره ها به ۲ صورت وجود دارد :

راه اول (ایمپورت از فایل اکسل) : زمانی که تعداد شماره های مخاطبان شما زیاد باشد بهترین راه ممکن برای وارد کردن شماره ها گزینه ایمپورت از فایل اکسل می باشد .

 با کلیک بر روی این گزینه پنجره جدیدی برای شما باز می شود .

 برای وارد کردن شماره ها از فایل اکسل تنها فایل اکسل نمونه پنل پذیرفته می شود و بایستی شماره های خود را وارد فایل نمونه نمایید .

جهت دریافت فایل نمونه در پنجره راهنما روی گزینه (جهت دانلود فایل نمونه کیک کنید) کلیک نمایید و سپس موارد خود را طبق نمونه وارد فایل نمایید .

لازم به ذکر می باشد که تنها وارد کردن فیلد شماره موبایل الزامی می باشد و بقیه موارد به صورت دلخواه وارد می شود .

راه دوم (افزودن مخاطب جدید) : هنگامی که شماره های مخاطبانتان محدود باشد می توانید از طریق این گزینه مخاطبان خود را به صورت تک تک اضافه نمایید یا زمانی که شماره ها را از طریق ایمپورت از فایل اکسل وارد کرده اید و چند مورد جا مانده باشد می توانید از این گزینه استفاده نمایید .

در دفترچه تلفن سامانه ارسال پیامک ایده پردازان امکان گرفتن خروجی اکسل از شماره ها ، جستجو پیشرفته ، حذف و ویرایش نیز وجود دارد .

امتیاز به این مطلب
[کل: ۱ میانگین: ۵]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x