لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

موثر ترین راه تبلیغات

موثر ترین راه تبلیغات

به طور نسبی تمامی اصناف و مجموعه ها نیاز به تبلیغات دارند ، اما انتخاب این که کدام روش تبلیغاتی به صرفه تر و کاربردی تر است نیاز به بررسی دارد .

همان طور که می دانیم برخی از راه های تبلیغات همانند تبلیغات صدا و سیما و نصب بیلبورد در معابر عمومی ملزم صرف هزینه زیادی می باشد و هر صنفی از عهده هزینه های آن بر نمی آید .

بعضی از روش های تبلیغات همانند چاپ تراکت و کاتالوگ از هزینه کمتری برخوردار است و اما آیا این روش بهترین راه ممکن است ؟ و یا تبلیغات اینترنتی و شبکه های اجتماعی بیشترین بازخورد را دارد ؟

به طور کلی تبلیغات از هر راه و روشی که انجام شود باز خورد دارد ، اما انتخاب روشی که بیشترین بازخورد و کمترین هزینه را دارد بهتر است .

ارزان ترین روش تبلیغات ، تبلیغات sms  می باشد شما با هیچ روش تبلیغاتی نمی توانید با مبلغ ( حد اقل ۱۲۰ تا حد اکثر ۱۶۹ ) ریال پیامتان را به یک مخاطب برسانید .

تفاوت تبلیغات sms   با چاپ تراکت و کاتالوگ :

۱ – بسیاری از افراد تراکتی که دریافت می کنند را نمی خوانند ولی پیام های موبایل خود را چک می کنند .

۲ – احتمال گم شدن یا دور انداختن تراکت بیشتر از sms  می باشد ، شاید مخاطب پس از مدتی به آن خدمت یا محصول احتیاج داشته باشد ولی تراکت آن در دسترس نباشد اما پیامک در صورت پاک نشدن همیشه همراه فرد مورد نظر است .

۳ – هزینه تبلیغات sms  کمتر از چاپ تراکت و کاتالوگ می باشد .

۴ – از لحاظ رفتار انسانی و محیط زیست برای چاپ تراکت درختان زیادی مصرف می شود .

۵ – طبق اعلام کاربرانی که از هر دو این تبلیغات استفاده کرده اند از تبلیغات sms   بازخورد بیشتری را  نسبت به چاپ تراکت دریافت کردند .

۶ – هنگامی که شما قصد تبلیغ با چاپ تراکت را داشته باشید همان لحظه تراکت چاپ نمی شود و پس از سفارش شما مدتی طول خواهد کشید تا به دستتان برسد اما برای تبلیغ اس ام اس در مدت ۵ دقیقه می توانید ثبت نام خود را انجام دهید و زمان کمتری را صرف کنید .

 

تفاوت تبلیغات sms   با صدا و سیما و نصب بیلبورد :

۱ – تبلیغات صدا و سیما و نصب بیلبورد در هزینه تفاوت بسیار مشهود و قابل توجهی نسبت به sms  دارند و تمامی افراد نمی توانند هزینه زیادی را به تبلیغات اختصاص دهند .

۲ – در تبلیغات بیلبورد و صدا و سیما اگر محصولی معرفی شود آن محصول در ذهن مخاطب می ماند اما اگر خدمتی را تبلیغ کند در آن زمان باید شماره تماس یا سایت یا … را یادداشت کنید و  شاید لوازم و زمان لازم برای یادداشت اطلاعات را نداشته باشید ، اما در تبلیغات sms  پیام شما در هر صورت بایگانی و ذخیره می شود لذا می توانید در تبلیغات sms  خود لینک تلگرام ، سایت ، اینستاگرام و …. را وارد نمایید تا مخاطب با کلیک بر روی آن وارد فضای شما شود .

۳- برای تبلیغات صدا و سیما و نصب بیلبورد باید رزرو آن را انجام دهید که این موضوع نیز زمان بر می باشد اما همانطور که در بخش قبل اعلام شده می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن پنل پیامکی را ثبت نام نمایید .

امتیاز به این مطلب
[کل: ۱ میانگین: ۵]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x