لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

موبایل مارکتینگ پیشنهاد ما به شما

Advertising

امروزه به دست آوردن یک مشتری جدید دهها برابر حفظ یک مشتری قدیمی هزینه در برخواهد داشت، و این در صورتی است کهحفظ یک مشتری قدیمی نیز چندان کار آسانی نیست!حفظ روند رو به رشد جذب و حفظ مشتری بدون استفاده از وسایل ارتباطی مانند تلفن، رادیو، تلویزیون و رسانه های مکتوب تقریبا ناممکن شده است. پس استفاده از یکی از این روشها برای بقای کسب و کارتان انکار ناپذیر است.

استفاده از برخی روشهای تبلیغاتی، گران و استفاده از برخی ارزان هستند.  برای استفاده از تبلیغات تلویزیونی باید هزینه های بالایی را پرداخت نمایید در صورتی که هزینه تبلیغات روزنامه ای به مراتب پایین تر از آن است.

ارتباطات مخابراتی جزو روشهای اقتصادی و ارزان محسوب می شود،برای انجام تبلیغات از طریق سایر روشهای ارتباطی، هزینه و زمان بیشتری صرف خواهید کرد. اما در نهایت انجام هرگونه تبلیغات منجر به جذب درآمد خواهد شد، درآمدی پایدار و مطمئن که تا مدتها ادامه خواهد داشت.

شما قصد دارید از چه روشی برای رسیدن به این هدف یعنی افزایش فروش و جذب بیشتر مخاطب استفاده نمایید؟

از طریق تماسهای تلفنی؟ تبلیغات رادیویی یا تلویزیونی؟ ارسال ایمیلهای تبلیغاتی؟ ارسال پیامک؟

اینترنت و ارتباطات اینترنتی سریع است، اما سریعترین نیست، یک روش ارتباطی خوب و مطمئن است، اما بهترین روش نیست، اما چرا بهترین و سریعترین نیست؟ آیا روشی سریعتر و مطمئن تر از اینترنت نیز وجود دارد؟ ارتباطات مخابراتی و در راس آن تلفن همراه را می توان از سریعترین روشهای ارتباطی موجود دانست.

به همین دلیل پیشنهاد ما به شما استفاده از روشهای تبلیغات موبایلی است که شاخه ای از تبلیغات با عنوان موبایل مارکتینگ (Mobile Marketing) را ایجاد کرده است.

برای استفاده از این نوع تبلیغات لازم است از ابزاری  به نام سامانه پیام کوتاه استفاده نمایید. مهم نیست از چه پنل اس ام اسی استفاده می نمایید. مهم این است که از پنل پیام کوتاه استفاده کنید.

Advertising

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x