لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

معرفی

۱۳۹۵  ۲۰۱۶

هم اکنون…

برآنیم تا علاوه بر ارائه راهکارهای نوین دنیای پیامکی، متناسب با هر سلیقه و هرقشر از جامعه، ضمن بهبود فرهنگ استفاده از این فناوری موثر ارتباطی، از اتلاف زمان بکاهیم و در کاهش هزینه های مالی استفاده کنندگان نیز سهمی موثر داشته باشیم. امید است در راهی که پا نهاده ایم با یاری پروردگارمان موفق بوده و در خدمتگزاری به مردمان این دیار پارسی زبان سربلند باشیم.

 

 
 
 
 
 

 

۱۳۹۴  ۲۰۱۵

سال ۱۳۹۴ باز هم دو محصول جدید داشتیم ، inbox.ir و ipvoip.ir که کار اینباکس ارایه خدمات ایمیل مارکتینگ و بخش تلفن گویا ، ارایه دهنده خدمات تلفن گویا تحت شبکه (جایگزینی مناسب برای سانترال) می باشد ، امسال هم مثل سالهای گذشته همکاران جدیدی به ما پیوستند و تعداد اعضای خانواده ایده پردازان باز هم بیشتر شد ، هولدینگ ایده پردازان همچنان رو به جلو در حرکت است و سایت هایی که در سال های قبل افتتاح شدند در حال پیشرفت عالی و روزانه هستند .

 

 
 
 
 
 

 

۱۳۹۳  ۲۰۱۴

سال ۱۳۹۳ یکی از سال های پر از تغییر و تحول بود ، سایت های CMS.ir و SERVER.ir افتتاح شدند و برای این که نظم سازمانی شرکت حفظ شود ، سایت IPe.ir با رنگ زرد و مشکی و با شعار ایده هایی برای تغییر به عنوان سایت اصلی و رسمی شرکت معرفی شد و سایر سایت ها زیرمجموعه این سایت شدند ، در این سال علاوه بر افتتاح سایت های فوق سامانه پیامک جدید و منحصر بفرد ایده پردازان رونمایی شد و شعار ایده هایی برای تغییر به واقعیت تبدیل شد .

 

 
 
 
 
 

 

۱۳۹۲  ۲۰۱۳

در سال ۱۳۹۲ ایده پردازان برای گسترش خدمات و با توجه به نیاز مشتریان به خدمات هاستینگ ، دامنه و طراحی سایت کار را برای اجرا و پیاده سازی دو سایت CMS.ir برای طراحی سایت و Server.ir برای ارایه خدمات هاستینگ ، دامنه و سرور آغاز کرد و همانند قبل برنامه ریزی و استراتژی های لازم چیده شدند .

 

 
 
 
 
 

 

۱۳۹۱  ۲۰۱۲

در سال ۱۳۹۱ ایده پردازان الکترونیک با هدف اشتغال زایی مستمر و با بیش از ۴۰۰ نماینده فعال و ارائه خدمات به انتخاب بیش از ۵۰۰۰۰ ارگان، سازمان، شرکت و اشخاص حقیقی و نیز تعهد به اجرای فعالیت های با کیفیت و مطابق با استانداردهای روز و نیز با تکیه بر اعتماد کاربران خود تارنمای پیامکی ایران زمین را با نام www.SMS.ir به مردمان این مرز پرگهر معرفی کرد ، قبل از آن تمامی کاربران از سایت IPelectronic.com استفاده می کردند .

 

 
 
 
 
 

 

۱۳۹۰  ۲۰۱۱

در سال ۱۳۹۰ شرکت در حال گسترش بود و پیشرفت روزافزون آن کاملا مشهود بود ، شرکت برای افتتاح سایت SMS.ir زیرساخت های لازم مانند استخدام برنامه نویسان ، طراح ، کارشناس تبلیغات ، کارشناس بازرگانی و … را ایجاد کرد و پس از برنامه ریزی و زمانبندی کارها ، کار آغاز شد .

 

 
 
 
 
 

 

۱۳۸۸-۹  ۲۰۱۰

شرکت ایده پردازان الکترونیک در زمستان سال ۱۳۸۸ و با مدیریتی جوان و مبتکر کار خود را برپایه اجرا و پیاده سازی بزرگترین و قدرتمندترین سامانه ارسال پیام کوتاه در فضای مجازی ایران آغاز کرد و پس از ماه ها تلاش بی وقفه ی کارشناسان و مهیا کردن بستری مناسب جهت بکارگیری خلاق ترین جوانان متخصص ایرانی توانست در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۳۸۹ تارنمای www.IPelectronic.com را بطور رسمی افتتاح نماید و تمامی فعالیت های حرفه ای خود را با این نام به بازار داخلی معرفی کند .

چشم انداز تارنمای پیامکی ایران

اهداف رونمایی از تارنمای پیامکی ایران:

 • اصلاح فرهنگ استفاده از ارتباطات پیامکی
 • ارائه راهکارهای نوین و کارآمد در ارتباطات پیامکی و شارژ اعتبارتلفن همراه
 • ارائه فناوری ها و اختراعات روز دنیا با بهره گیری به جا از سامانه پیام کوتاه
 • کاهش هزینه ی استفاده کنندگان از خدمات پیام کوتاه
 • گردآوری تمامی امکانات قابل ارائه بر روی بستر پیام کوتاه بصورت یکجا ومتمرکز
 • پاسخگویی به نیازهای ارتباطی تمامی اقشار جامعه
 • دسترسی آسان و سریع به تازه های خبری روز شهروندان ایرانی ازطریق یک پیام کوتاه
 • معرفی بروزترین و مفیدترین خدمات پیام کوتاه به ایرانیان

خدمات قابل ارائه : 

 • سامانه پیامک با امکان ارسال اس ام اس
 • پنل نمایندگی با امکان ساخت کاربر و نماینده
 • فروش شماره اختصاصی پیامک
 • و ارائه هرگونه خدمات در حوزه سامانه های پیام کوتاه

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
مقالات مرتبط
آخرین بروزرسانی مقاله: ۱۳۹۳/۰۲/۰۴

گالری تصاویر اعضای شرکت مشتریان افتخارات گواهینامه Iso 9001 معرفی...

نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x