لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

مشاهده ی اطلاعات کاربری و تمدید سامانه

ارسال مناسبتی

مشاهده ی اطلاعات کاربری و تمدید سامانه

هنگام ثبت نام در سامانه پیام کوتاه ایده پردازان پس از ثبت نام و ورود نام کاربری و رمز عبور در سامانه پیامکی ، صفحه ی فرم درج اطلاعات کاربری همراه با فیلد آدرس و کدپستی به کاربر جهت تکمیل اطلاعات نمایش داده می شود.

کلیه اطلاعات تنها یکبار توسط کاربر در ابتدا ثبت شده و پس از آن امکان ویرایش اطلاعات توسط وی امکان پذیر نمی باشد. در صورت تمایل به تغییر اطلاعات ، کاربر می بایست اطلاعات جدید را از طریق تیکت اعلام نماید تا ویرایش اطلاعات توسط واحد پشتیبانی انجام گردد. دقت نمایید اطلاعات قابل ویرایش شامل آدرس ، کدپستی ، آدرس ایمیل ، نام شرکت و شماره تلفن ثابت می باشد . برای ویرایش باقی اطلاعات مانند شماره ی تلفن همراه و یا نام و نام خانوادگی نیاز به ارسال کارت ملی شخص قبلی و شخص جدید  به همراه نامه ی درخواست تغییر اطلاعات می باشد.پس از ارسال مدارک مذکور ویرایش اطلاعات توسط واحد مربوطه انجام می گردد.

مشاهده اطلاعات پروفایل کاربر

اگر که قصد آپلود مدارک جهت تمدید سامانه و یا قصد ویرایش اطلاعات گذشته تان را دارید ، در صورتی که اطلاعات وارد کرده تان را فراموش کرده اید می توانید با توجه به تصویر زیر از طریق منوی تنظیمات و با انتخاب گزینه ی پروفایل کاربر ، اطلاعات درج شده تان را مشاهده نمایید. دقت نمایید این قسمت تنها جهت مشاهده ی اطلاعات بوده و امکان ویرایش میسر نمی باشد.

تمدید سامانه

پس از مشاهده ی اطلاعات ، مدارک مطابق با اطلاعات ثبت شده را آپلود نمایید تا پس از بررسی و تایید مدارک تمدید سامانه ی شما انجام گیرد. در صورتی که از تاریخ تمدید سامانه تان اطلاع ندارید از طریق منوی تظیمات بر روی تمدید سامانه کلیک نمایید . همانند تصویر نمونه ی زیر تاریخ انقضای سامانه پیامکی شما قابل مشاهده می باشد.

 

در صورت تمایل به تمدید پنل پیامکی و نزدید بودن به تاریخ انقضای پنل بر روی تمدید سامانه کلیک نموده و مدارک مورد نیاز را آپلود نمایید. مدارک شما پس از آپلود در اسرع وقت بررسی و پس از تایید ، تمدید پنل انجام می گردد.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۱ میانگین: ۵]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x