لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

مدیریت پوشه های پنل پیامک انبوه

مدیریت پوشه های پنل پیامک انبوه

اگر از پنل پیام انبوه شرکت ایده پردازان استفاده می نمایید ، در این سامانه جهت مدیریت پیامک های ارسالی و دریافتی شما ، ماژول مدیریت پوشه ها به صورت رایگان قرار گرفته است.

برای استفاده از این ماژول بر روی منوی گزارشات ارسال و دریافت کلیک نموده و گزینه ی مدیریت پوشه ها را انتخاب نمایید.

جهت ساخت پوشه تنها کافیست نام پوشه مد نظرتان را در فیلد نام پوشه نوشته و بر روی گزینه ی ثبت کلیک نمایید.

ویرایش و یا حذف پوشه ها

پس از ساخت پوشه ها در پنل پیامک انبوه اگر قصد ویرایش نام و یا حذف پوشه ی ثبت شده را دارید تنها کافیست بر روی نام پوشه کلیک نموده و گزینه ی ویرایش و حذف پوشه را مشاهده و انتخاب نمایید.

انتخاب پوشه پیش فرض

 این گزینه مربوط به تنظیم اولیه پیامک های ارسالی و دریافتی سامانه پیامکی شما می باشد . شما با انتخاب پوشه در این قسمت پیامک های ارسالی و دریافتی تان را به سمت پوشه ی انتخابیتان هدایت می نمایید. به طور مثال در تصویر زیر به صورت پیش فرض پیامک های ارسالی به پوشه ی پیش فرض ارسالی و پیامک های دریافتی به پوشه ی پیامهای دریافتی ۱ در پنل اس ام اس هدایت می گردند.

انتقال پیامک ها به پوشه

شما می توانید پیام های ارسال شده و یا پیامک های دریافتی تان را نیز پس از ارسال و دریافت به پوشه ی دیگری انتقال دهید.

فرض کنید پیامک های دریافتی شما در ابتدا به صورت پیش فرض وارد پوشه ی ( دریافتی های چک نشده ) می گردند . شما پس از مشاهده پیامک های دریافتی و چک کردن محتوای پیامک ها در پنل پیامک انبوهتان می توانید پیام ها را به پوشه ی ( دریافتی های چک شده ) انتقال دهید.

برای انجام این کار کافیست از منوی گزارش ارسال و دریافت سامانه پیام کوتاه بر روی گزینه ی پیامک های ارسالی کلیک نمایید. کلیه پیام های دریافتی شما طی یک ماه اخیر در این قسمت قابل مشاهده می باشد.

لازم به ذکر است پیامک های ارسال شده ی شما در ماه های گذشته آرشیو گشته و برای مشاهده ی آنان می بایست با استفاده از ماژول جستجو که در این قسمت قرار گرفته است تاریخ مورد نظرتان را انتخاب و پیام های دریافتی و یا ارسالی مربوط به آن تاریخ را مشاهده نمایید.

حال پس از مشاهده ی پیامک جهت انتقال آن به پوشه ی جدید کافیست بر روی متن پیامک کلیک نموده و گزینه ی انتقال را انتخاب نمایید. در این قسمت نیز با انتخاب پوشه ی مد نظرتان و کلیک بر روی گزینه ی ثبت ، پیامک شما به پوشه ی جدید منتقل می گردد.

لازم به ذکر است انتقال پیامک های ارسالی نیز در سامانه پیام کوتاه مطابق با روش فوق می باشد.

پس از انتقال و مدیریت پیامک ها در سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان شما با استفاده از ماژول جستجو و انتخاب هر پوشه می توانید تنها پیامک های مربوط به پوشه ی انتخابیتان را مشاهده نمایید.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x