لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

مدارک مورد نیاز برای خرید سامانه پیامک

مدارک

برای خرید سامانه پیام کوتاه نیاز به مدرک خاصی نمی باشد ، اگر یک شما یک کاربر حقیقی (شخص) باشید ، دارنده خط موبایلی که در هنگام ثبت نام ذکر می گردد به عنوان طرف حساب معرفی می شود و کلیه مسئولیت های پنل اس ام اس برعهده شخصی است که موبایل وی در هنگام ثبت نام ذکر شده است .

اگر شما یک شخص حقوقی (شرکت) باشید ، علاوه بر اینکه مشخصات شرکت را ذکر می نمایید ، باید یک شخص به عنوان نماینده شرکت معرفی نمایید و این شخص و شرکت مسئول کلیه پیامک های ارسالی از سامانه پیامک می باشند .

اگر نیاز به فاکتور رسمی به نام شرکت داشته باشید باید یک کد اقتصادی به نام شرکت به ایده پردازان معرفی نمایید تا بتوانیم فاکتور را برای شما صادر کنیم ، همچنین طبق قانون باید میزان مالیات ارزش افزوده تصویب شده در سال جاری را علاوه بر هزینه پیام کوتاه بپردازید .

اسکن کارت ملی نیز برای خرید سامانه پیام کوتاه نیاز می باشد که در هنگام ثبت نام اجباری نیست و در صورت نیاز قطعا اطلاع رسانی و دریافت خواهد شد .

برای انتقال سامانه پیامک به غیر ، اسکن کارت ملی به همراه یک نامه ، الزامی می باشد و باید برای شرکت پست یا ایمیل گردد .

درست بودن آدرسی که در هنگام فعالسازی سامانه پیام کوتاه ذکر می نمایید ضروری بوده و در صورت اشتباه بودن هریک از اطلاعات وارد شده در هنگام ثبت نام ، ایده پردازان حق دارد که بدون اطلاع قبلی سامانه پیام کوتاه شما را مسدود نماید .

مدارک

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x