لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

ماژول کدخوان پیامکی

مرحله اول
معرفی ماژول مرحله اولمعرفی ماژول نحوه عملکرد ماژول مرحله دومنحوه عملکرد کابرد ماژول در مشاغل کاربرد ماژول در مشاغل مرحله سوم

کدخوان

شاید تا به حال محصولاتی را خریداری کرده باشید که فعالسازی گارانتی آن الزاما توسط فروشنده و یا نماینده شرکت فعال می گردد. حال تصور کنید محصولات به تعدادی است که فعالسازی آن توسط نماینده شرکت سخت و هزینه بر باشد. از طرفی هم نمی توان گارانتی محصولات را فعال نکرد.

برای حل این مشکل راه حلهای فراوانی وجود دارد، اما راه حل ما بسیار ساده و کم هزینه است. استفاده از ماژول کدخوان سامانه پیام کوتاه.

 

بیان ساده نحوه عملکرد کدخوان

محصولات تولید شده شرکت و یا کارخانه شما دارای گارانتی می باشد. این کدها بر روی محصول و یا کارت جداگانه ای درج شده است. خریدار محصول به محض خرید ، کد گارانتی محصول خود را به شماره اختصاصی پیامکی شما ارسال می نمایند. کد ارسالی توسط سامانه دریافت و از زمان دریافت گارانتی محصول فعال می گردد.

قبل از این کار تنها کاری که باید شما به عنوان تولید کننده و با فروشنده انجام دهید این است که کدهای محصولات را در بخش کدخوان پنل خود وارد نمایید.

چه کسانی می توانند از این ماژول استفاده کنند؟

به ظاهر کاربرد اصلی این ماژول برای فعالسازی گارانتی محصولات می باشد و استفاده کنندگان آن صرفا تولید کنندگان می باشند. اما بسیاری از مشاغل با روشهای مختلف می توانند از این سرویس استفاده نمایند.

شرکتهای هواپیمایی برای ارائه کد تخفیف به مشتریان پرسفر خود، شرکتهای نرم افزاری برای فعالسازی نرم افزار خریداری شده، شرکتهای بیمه برای تمدید بیمه نامه خود و … نیز می توانند از این سرویس استفاده نمایند.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x