لوگوی sms.ir

ماژول پاسخ تبلیغاتی

ماژول پاسخ تبلیغاتی

بعضی از مجموعه ها و اصناف تمایل دارند پنلی دریافت نمایند که در آن هر پیامکی که به شماره تعیین شده خود ارسال می شود تنها یک پاسخ ارسال شود .

به طور مثال مخاطب شماره یک کلمه ثبت نام را به شماره ۳۰۰۰۲۸۵۳ و مخاطب شماره دو عدد ۱۲۳۴۵۶ را به شماره ۳۰۰۰۲۸۵۳ ارسال می نماید ، برای هر دو مخاطب و هر دریافت فقط یک پاسخ واحد ارسال می شود و تفاوتی ندارد که فرد چه متنی را ارسال نموده است .

ماژول پاسخ تبلیغاتی روند پاسخگویی را برای کاربرانی که نیاز به ارسال پیامک پاسخ دارند بسیار سرعت می بخشد و نیازی به نیروی انسانی جهت پاسخگویی به پیامک های دریافتی ندارد و کافی است یک بار تنظیمات لازم را انجام دهید و با استفاده از آن از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری به عمل آورید  .

نکته :

ماژول پاسخ تبلیغاتی با برخی از ماژول های دیگر سامانه تداخل دارد و نمی توان از هر دو ماژول در یک زمان استفاده نمود . یکی از ماژول هایی که با آن سازگاری ندارد منشی پیامکی می باشد . در ماژول منشی پیامک گزینه های متفاوت تعریف می شود و برای هر گزینه یک پاسخ در نظر گرفته می شود .

مثال :

حال در نظر بگیرید که این دو ماژول هم زمان با هم فعال باشند . یک مخاطب گزینه منشی پیامک را به سامانه ارسال می نماید ، در جواب شخص هم پیامک پاسخ منشی پیامک ارسال می شود و هم پیامک پاسخ تبلیغاتی و بدین صورت ممکن است مخاطب شما از اینکه پیامک دیگری غیر از درخواست خود دریافت نموده است رضایت نداشته باشد . اما راهکاری جهت انجام این امر نیز وجود دارد که می توان از هر دو ماژول در یک پنل استفاده نمود و آن این است که خط گیرنده و فرستنده ارسال پیامک در هر دو ماژول متفاوت باشد تا بتوانند به درستی عمل نمایند .

اگر شما نیز تمایل به استفاده از ماژول پاسخ تبلیغاتی دارید ، می توانید پس از ورود به پنلتان در منو ارسال و دریافت اتوماتیک زیر منو پاسخ تبلیغاتی را انتخاب نمایید . لازم به ذکر است در صورتی که پنل دریافت نکرده اید در سایت sms.ir  امکان ثبت نام برای شما قرار داده شده است .

هزینه فعال سازی ماژول پاسخ تبلیغاتی همانند دیگر ماژول های پیشرفته پنل ۸۵۰ پیامک می باشد و امکان استفاده آزمایشی ۲۴ ساعته به صورت رایگان در اختیار کاربران شرکت ایده پردازان قرار داده شده است .

 

 

 

 

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x