لوگوی sms.ir

ماژول های سامانه ی پیام کوتاه ایده پردازان

ارسال اس ام اس انبوه انتخاباتی

ماژول های سامانه ی پیام کوتاه ایده پردازان

در سامانه پیامکی ایده پردازان کاربران جهت دریافت امکانات ویژه تحت عنوان ماژول می بایست هر ماژول را به صورت جداگانه خریداری و به مدت یکسال فعال نمود.

ماژول ها در ارسال و یا دریافت پیامک امکانات ویژه ای را به کاربران ارائه می دهند. به طور مثال ماژول منشی پیامکی در صورت دریافت پیامک از خط پیامکی شما نسبت به متن پیامک دریافتی حساس بوده و با توجه به متن دریافتی ، پاسخی که از پیش توسط شما تعیین شده است را به ارسال کننده ی پیامک ، ارسال می نماید. برخی ماژول ها مانند ماژول متناظر نیز در ارسال پیامک به کاربران امکان ویژه ای ارائه می دهند. این ماژول این امکان را می دهد تا بجای اینکه به ۱۰۰ نفر متن پیامک متفاوتی را  در ۱۰۰ بار درخواست به صورت مجزا ارسال نمایید ، در یک ارسال همزمان از طریق آپلود یک فایل اکسل ارسال پیامک را انجام دهید.

هزینه فعالسازی هر ماژول به صورت سالیانه در سامانه پیامکی ایده پردازان معادل ۸۵۰ پیامک بوده و با کسر این تعداد پیامک از سامانه ی شما ، ماژول یکساله برای شما فعال می گردد. از امکانات ویژه ای که در فعالسازی امکانات ماژول وجود دارد وجود گزینه ی فعالسازی ۲۴ ساعته جهت تست ماژول می باشد. شما می توانید پس تست و بررسی هزینه ی فعالسازی ماژول را پرداخت و آن را فعا نمایید.

در صورتی که بیش از یک ماژول نیاز داشته باشید به طور مثال ماژول ارسال زماندار پیشرفته ، ارسال هوشمند و ماژول منشی پیامکی می بایست بابت فعالسازی هر سه ماژول ۸۵۰ پیامک پرداخت نمایید.

برای کاربران عزیزی که نیاز به فعالسازی چندین ماژول دارند شرکت ایده پردازان تخفیف ویژه ای در نظر گرفته است.

شما می توانید از طریق منوی امکانات اولیه ی مورد نیاز بر روی فعالسازی یکجای امکانات پنل کلیک نموده و پکیج های ارائه شده را مشاهده نمایید.

 

با توجه به تصویر فوق ماژول ها در پکیج هایی با درصد تخفیف متفاوت ارائه می شوند. شما می توانید مبلغ تخفیف و هزینه ی پکیج را مشاهده نمایید.

پس از انتخاب و افزوده شدن پکیج مورد نظرتان می توانید هزینه ی فعالسازی پکیج را به صورت پرداخت آنلاین و یا در صورتی که پنل شما به میزان مورد نیاز شارژ دارد هزینه ی پکیج را به صورت درخواست کسر از شارژ پرداخت نمایید.

کلیه ماژول ها پس از پرداخت به مدت یکسال بر روی پنل پیامکی کاربر فعال می گردد.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x