لوگوی sms.ir

ماژول های خریداری شده در سامانه پیامکی ایده پردازان

تبریک روز مادر

ماژول های خریداری شده در سامانه پیامکی ایده پردازان

اگر از کاربران سامانه پیامکی ایده پردازان می باشید حتما اطلاع دارید که در این سامانه جهت ارسال و یا دریافت پیامک خدمات ویژه ای تحت عنوان ماژول قرار داده شده است. برخی از این ماژول ها مانند ماژول منشی پیامکی ، ماژول پاسخ تبلیغاتی و یا انتقال دریافتی ها امکاناتی را برای پیامک های دریافت شده در سامانه پیامکی تان ایجاد نموده و برخی از ماژول ها مانند ارسال پیامک هوشمند ، ارسال تبریک تولد و رویداد و یا ارسال متناظر امکانات ویژه ای را جهت ارسال پیامک از خط اختصاصی تان در پنل پیامکی ایده پردازان به شما کاربران گرانقدر ارائه می نماید.

شما می توانید کلیه ماژول های سامانه پیامکی ایده پردازان را به مدت ۲۴ ساعت رایگان و بدون محدودیت ارسال و یا دریافت پیامک  تست نمایید و در صورتی که ماژول بررسی شده ، امکان مد نظرتان را به شما ارائه میداد ماژول را خریداری نمایید. هزینه فعال سازی هر ماژول معادل  ۸۵۰  پیامک و برای مدت یکسال می باشد.

  • شما می توانید بدون محدودیت از ماژول ها ارسال و یا دریافت پیامک داشته باشید.
  • پس از یکسال می بایست هزینه ی تمدید ماژول ها را مجدد پرداخت گردد.
  • دقت نمایید خطوطی که در ماژول استفاده می نمایید منقضی نشده باشد.
  • هزینه پیامک های استفاده شده در ماژول با ارسال های عادی سامانه تفاوتی ندارد.
  • در صورتی که تعرفه ی پیامکی شما به دلیل شارژ بالا کاهش یابد هزینه ی فعالسازی ماژول نیز برای شما کاهش می یابد.

حال در صورتی که ماژول را خریداری کرده و به مدت یکسال از ماژول استفاده نمودید جهت تمدید و یا اطلاع از تاریخ انقضای ماژول تان می توانید از منوی امکانات اولیه ی مورد نیاز ، بخش ماژول های خریداری شده را انتخاب نمایید.

در این بخش کلیه ی ماژول ها از تاریخ فعالسازی تا تاریخ انقضا ی آنان نمایش داده می شود. در صورتی که ماژول شما منقضی شده باشد ماژول غیرفعال گشته و می بایست ماژول را مجدد جهت استفاده یکساله تمدید نمایید.

هزینه تمدید هر ماژول در همان سال قابل مشاهده می باشد.

دقت نمایید حتما تاریخ انقضای ماژول هایتان را بررسی نمایید زیرا امکان دارد برخی تنظیمات را در ماژول برای چندین سال ایجاد نموده باشید و در صورتی که ماژول شما منقضی گردد تنظیمات ایجاد شده در ماژول نیز غیر فعال می گردد.

همچنین هنگامی که ماژول را مجددا تمدید نمودید حتما تنظیمات گذشته تان را بررسی نمایید تا در صورتی که منقضی شده باشند ویرایش آنان را انجام داده و تنظیمات را در صورت تمایلتان تمدید نمایید.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x