لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

ماژول نظر سنجی و مسابقه

کلاهبرداری پیامکی

ماژول نظر سنجی و مسابقه

بسیاری از افراد از سامانه های پیامک انبوه جهت برگزاری مسابقات و یا نظرسنجی از مخاطبینشان استفاده می نمایند. برای ارائه این امکانات تنها کافیست یک خط که امکان دریافت پیامک را داشته باشد در سامانه ی خود داشته باشید. پیامک های دریافتی مخاطبینتان را بررسی و با توجه به نتایج دریافتی مسابقه را برگزار و یا نظر سنجی را انجام دهید. اما تفکیک و یا بررسی دریافتی ها کار دشواری می باشد. برخی افراد هم علاقه مند هستند که پیامکی به مخاطبانشان در پاسخ به نظر آنان ارسال گردد. به طور مثال با  تشکر از شما که در نظر سنجی ما شرکت نمودید و یا پاسخ شما در سامانه ثبت گردید. ماژول نظرسنجی و مسابقه در سامانه پیام کوتاه ایده پردازان این امکان را برای کاربران فراهم می سازد که در این مقاله به شرح این ماژول خواهیم پرداخت.

ماژول نظرسنجی و مسابقه در منوی ارسال و دریافت اتوماتیک قابل مشاهده می باشد. شما می توانید با خرید این ماژول آن را به صورت یکساله فعال نمایید.

پس از فعالسازی جهت شروع بر روی گزینه ی افزودن کلیک نمایید.

مرحله ی اول : تنظیمات

در این مرحله تنظیمات اولیه را می بایست انتخاب نمایید.

عنوان : نام مسابقه و نظر سنجی شما . از آنجا که شما می توانید به صورت نامحدود مسابقه و یا نظرسنجی برگزار نمایید جهت تفکیک آنان می توانید با عنوانی مجزا هر کدام را از دیگری تفکیک نمایید.

فرستنده : پاسخ پیامک شما به مخاطبین با این خط ارسال خواهد گشت.

گیرنده : متن پاسخ توسط مخاطبین می بایست به این شماره ارسال گردد.

مرحله دوم : گزینه ها

نام گزینه : نام گزینه های نظرسنجی و یا مسابقه ی شما در این بخش مشخص می شود. نام گزینه ها می تواند بسته به نوع سوال شما متفاوت بوده و توسط خود شما انتخاب گردد. این نام تنها به شما نمایش داده می شود. مانند : گزینه ۱ و یا ….

گزینه دریافتی : این پاسخ توسط مخاطبین ارسال می گردد. پاسخ دریافتی توسط آنان می بایست دقیقا همانند پاسخ درج شده در این فیلد باشد.

پاسخ به فرستنده : سیستم در صورت دریافت گزینه دریافتی این پاسخ را به مخاطب ارسال می نماید. مانند : از اینکه در نظرسنجی شرکت نمودید از شما سپاسگزاریم و از این قبیل

پاسخ صحیح :  در برگزاری مسابقه می توان پاسخ صحیح را از غلت با زدن این تیک در افزودن به گزینه ها از هم تفکیک نمود.

ارسال پاسخ فعال باشد : برخی مواقع شما قصد پاسخ از طریق پیامک به افرادی که در مسابقه و یا نظرسنجی شما را دارند ندارید. می توانید این تیک را در صورت عدم تمایل بردارید تا این مورد غیر فعال گردد.

 مرحله سوم : بازه زمانی

مسابقه و نظرسنجی ها معمولا در بازه های زمانی خاصی انجام می گیرند. به طور مثال در ایام یک مناسبت مسابقه ای برگزار می گردد. برخی مواقع نیز تنها یک شب و تنها تا راس ساعتی خاص امکان شرکت در مسابقه وجود دارد. شما می توانید بازه ی زمانی شروه و اتمام را از لحاظ تاریخی و ساعتی در این مرحله به آسانی مشخص نمایید.

مرحله آخر : تایید

در انتها کافیست گزینه ی فعال را زده و تنظیمات را تایید و ثبت نمایید .  برخی مواقع می توانید تنظیمات را ایجاد و بعدا در زمان مد نظرتان آن را فعال نمایید و یا بالعکس تنظیمات را در زمان مدنظرتان غیر فعال نمایید.

نکته ) سوال نظرسنجی و یا مسابقه می توانند از طریق ارسال پیامک انبوه ، تلویزیون ، رادیو ، بنرها و … ص.رت گیرد. لذا تنها در این ماژول پاسخ ها تنظیم می گردند.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x