لوگوی sms.ir

ماژول نظر سنجی و مسابقه

کلاهبرداری پیامکی

ماژول نظر سنجی و مسابقه

احتمالا شما نیز تا به حال مسابقه یا نظر سنجی پیامکی برای مشتریانتان انجام داده اید یا به فکر این کار هستید .

سامانه ارسال پیامک ایده پردازان یکی از ماژول های پنل خود را ماژول نظر سنجی و مسابقه قرارداده است و تعداد کثیری از کاربران از این ماژول استفاده می نمایند .

هزینه فعالسازی ماژول ذکر شده ۸۵۰ به صورت سالیانه می باشد ، یعنی ۸۵۰ پیامک از اعتبار شما کسر می شود و دسترسی ماژول به صورت یک ساله در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

ممکن است برخی از سامانه های ارسال پیامک این ماژول را ارائه داده باشند ، اما پنل پیامکی ایده پردازان ویژگی هایی را به این ماژول اضافه نموده که این ماژول را نسبت به همین ماژول در سامانه های دیگر متمایز کرده است و به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد :

ویژگی اول : زمانی که پنجره ماژول را باز نمایید بدون مراجعه به پاسخ ها ، تعداد شرکت کنندگان به شما نمایش داده می شود .

ویژگی دوم : در ماژول نظر سنجی و مسابقه امکان نمایش نمودار میله ای و دایره ای از پاسخ های دریافتی به صورت دو و سه بعدی وجود دارد .

ویژگی سوم : در این ماژول امکان قرعه کشی از میان پاسخ های صحیح نیز وجود دارد و تنها کافیست تعداد را مشخص نمایید تا به صورت رندوم قرعه کشی انجام شود .

ویژگی چهارم : در ماژول نظر سنجی و مسابقه سایت sms.ir  می توانید به تعداد دلخواه نظر سنجی و مسابقه تنظیم نمایید و حتی محدودیتی در تنظیم تعداد گزینه ها برای هر یک از نظر سنجی ها یا مسابقه ها وجود ندارد .

ویژگی پنجم : شماره فرستنده و گیرنده پیامک در ماژول مورد نظر می تواند متفاوت باشد و الزامی جهت استفاده از یک شماره اختصاصی وجود ندارد .

شما نیز می توانید همین حالا نظر سنجی یا مسابقه پیامکی میان مشتریان خود برگزار نمایید .

نظر سنجی از مشتریانتان باعث کشف نقاط ضعف و قوت و همچنین بهبود کیفیت خدمات شما می شود که تاثیر به سزایی در کسب و کار شما خواهد داشت .

برگزاری مسابقه پیامکی نیز باعث می شود که انگیزه در مشتریان شما ایجاد شود و فروش شما افزایش یابد .

شما می توانید از طریق این مقاله نحوه استفاده از ماژول نظر سنجی و مسابقه را فرا گیرید .

در صورتی که سامانه ارسال پیامک ایده پردازان را دریافت نکرده اید و تمایل به استفاده از این ماژول را دارید می توانید در سایت sms.ir ثبت نام نمایید .

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x