لوگوی sms.ir

ماژول منشی پیامکی

ماژول منشی پیامکی

حتما شما نیز تاکنون با پیامک هایی که به صورت خودکار پاسخ داده می شود برخورد نموده اید .

به طور مثال پیامکی با این محتوا به شما ارسال می شود :

بیمه گزار محترم جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بیمه نامه خود عدد ۱ و برای اطلاع از بیمه نامه های دیگر عدد ۲ را به شماره ۳۰۰۰۰۲۸۵۳ ارسال نمایید .

اگر شما عدد مورد نظر خود را به شماره اعلام شده ارسال نمایید بلافاصله پیامک دیگری به شما ارسال می شود و موارد درخواستی شما را اعلام می کند .

اما آیا شخصی این پیامک را ارسال نموده است یا به صورت اتوماتیک پیامک ارسال می شود ؟

در پاسخ باید عنوان نمود که این ارسال اتوماتیک توسط ماژول منشی پیامکی انجام می شود و کاربران بی شماری از این ماژول استفاده می نمایند .

مزیت های استفاده از ماژول منشی پیامکی سامانه ارسال پیامک ایده پردازان به شرح زیر می باشد :

مورد اول : اگر بخواهید جهت پاسخ به پیامک های دریافتی اقدام نمایید بدون آنکه نیاز به فردی داشته باشید ارسال های شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود و نیازی به استفاده از نیروی انسانی نخواهید داشت که این موضوع باعث می شود در هزینه های شما صرفه جویی شود .

مورد دوم : امکان تعریف چندین گزینه دریافتی در پنل sms.ir میسر است .

مورد سوم : کاربران می توانند خط گیرنده و فرستنده پیامک را در این ماژول متفاوت قرار دهند و الزامی جهت ارسال و دریافت پیامک با یک شماره وجود ندارد . به طور نمونه : گزینه دریافتی به شماره ۳۰۰۰۰۲۸۵۳ ارسال شود و پاسخ از طریق شماره ۳۰۰۰۷۷ ارسال گردد .

مورد چهارم : شما جهت تعیین گزینه دریافتی می توانید از اعداد یا حروف استفاده نمایید ، همچنین استفاده ترکیبی از آن ها نیز میسر می باشد .

هزینه فعالسازی ماژول منشی پیامکی همانند سایر ماژول ها ۸۵۰ پیامک می باشد و با کسر تعداد پیامک اعلام شده دسترسی ماژول به صورت یک ساله در اختیار شما قرار می گیرد ، البته شایان ذکر می باشد که شما می توانید قبل از خرید ماژول منشی پیامک به صورت آزمایشی ۲۴ ساعت آن را فعال نمایید و پس از تست اقدامات لازم جهت فعالسازی را انجام دهید .

اگر شما کاربر سامانه پیامکی ایده پردازان نمی باشید ، در صورت تمایل می توانید در سایت  sms.ir ثبت نام انجام دهید و از ماژول کاربردی منشی پیامکی استفاده نمایید .

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x