لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

ماژول منشی پیامکی

ماژول منشی پیامکی

حتما شما نیز تاکنون با پیامک هایی که به صورت خودکار پاسخ داده می شود برخورد نموده اید .

به طور مثال پیامکی با این محتوا به شما ارسال می شود :

بیمه گزار محترم جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بیمه نامه خود عدد ۱ و برای اطلاع از بیمه نامه های دیگر عدد ۲ را به شماره ۳۰۰۰۰۲۸۵۳ ارسال نمایید .

اگر شما عدد مورد نظر خود را به شماره اعلام شده ارسال نمایید بلافاصله پیامک دیگری به شما ارسال می شود و موارد درخواستی شما را اعلام می کند .

اما آیا شخصی این پیامک را ارسال نموده است یا به صورت اتوماتیک پیامک ارسال می شود ؟

در پاسخ باید عنوان نمود که این ارسال اتوماتیک توسط ماژول منشی پیامکی انجام می شود و کاربران بی شماری از این ماژول استفاده می نمایند .

مزیت های استفاده از ماژول منشی پیامکی سامانه ارسال پیامک ایده پردازان به شرح زیر می باشد :

مورد اول : اگر بخواهید جهت پاسخ به پیامک های دریافتی اقدام نمایید بدون آنکه نیاز به فردی داشته باشید ارسال های شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود و نیازی به استفاده از نیروی انسانی نخواهید داشت که این موضوع باعث می شود در هزینه های شما صرفه جویی شود .

مورد دوم : امکان تعریف چندین گزینه دریافتی در پنل sms.ir میسر است .

مورد سوم : کاربران می توانند خط گیرنده و فرستنده پیامک را در این ماژول متفاوت قرار دهند و الزامی جهت ارسال و دریافت پیامک با یک شماره وجود ندارد . به طور نمونه : گزینه دریافتی به شماره ۳۰۰۰۰۲۸۵۳ ارسال شود و پاسخ از طریق شماره ۳۰۰۰۷۷ ارسال گردد .

مورد چهارم : شما جهت تعیین گزینه دریافتی می توانید از اعداد یا حروف استفاده نمایید ، همچنین استفاده ترکیبی از آن ها نیز میسر می باشد .

هزینه فعالسازی ماژول منشی پیامکی همانند سایر ماژول ها ۸۵۰ پیامک می باشد و با کسر تعداد پیامک اعلام شده دسترسی ماژول به صورت یک ساله در اختیار شما قرار می گیرد ، البته شایان ذکر می باشد که شما می توانید قبل از خرید ماژول منشی پیامک به صورت آزمایشی ۲۴ ساعت آن را فعال نمایید و پس از تست اقدامات لازم جهت فعالسازی را انجام دهید .

اگر شما کاربر سامانه پیامکی ایده پردازان نمی باشید ، در صورت تمایل می توانید در سایت  sms.ir ثبت نام انجام دهید و از ماژول کاربردی منشی پیامکی استفاده نمایید .

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x