لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

ماژول عضویت در دفترچه تلفن

وب سرویس ارسال و دریافت پیامک

ماژول عضویت در دفترچه تلفن

بسیاری از شرکت ها و فروشگاه ها به دنبال راهی برای حفظ مشتریان و مخاطبان خود هستند. می توانید اطلاعات آنان را جهت ارتباط همیشگی از آنان گرفته و در دفترچه تلفن سامانه پیامکیتان ذخیره نمایید اما این راه حل برای همه ی موقعیت ها قابل کاربرد نمی باشد. به طور مثال شما صاحب یک فروشگاه هستید و تعداد زیادی مشتری دارید.امکا دریافت اطلاعات همه ی مشتریان در یک زمان کوتاه برای شما میسر نمی باشد. امکان دارد تعدادی از آنان پس از خرید فروشگاه را ترک نمایند! برخی اوقات نیز نمی توان تمامی اطلاعات مانند نام و نام خانوادگی و … را از آنان گرفت. برخی علاقه ای به اعلام شماره ی همراه خود در مکان های عمومی نداشته و ترجیح می دهند خودشان اطلاعاتشان را درج نمایند! در برخی اصناف نیز مشتریان به صورت حضوری با شما ارتباط نداشته و نمی توان از آنان اطلاعاتی دریافت نمود.

در سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان ماژول عضویت در دفترچه تلفن اطلاعات مخاطبین مد نظرتان را به صورت خودکار به دفترچه تلفن سامانه پیامکی شما می افزاید. این ماژول امکان عضویت مخاطبین را با ارسال یک پیامک همراه با گزینه ی دریافتی انتخاب شده از طرف شما به خط پیامکی شما  میسر می سازد. کلیه مخاطبین با رضایت خودشان اطلاعاتشان را پیامک نموده و نیاز به حضور آنان و یا مکالمه تلفنی جهت ثبت اطلاعات نمی باشد. تنها کافیست کلیدواژه ی مشخص شده جهت عضویت را ارسال نمایند. اعلام کلیدواژه از طریق تابلو در محل کسب و کار شما ، درج در وب سایت و ارسال پیامک های انبوه به راحتی امکان پذیر می باشد.

این ماژول در منوی امکانات هوشمند با عنوان عضویت در دفترچه تلفن قابل مشاهده می باشد. ابتدا ماژول را فعال نموده و مطابق تصویر زیر بر روی گزینه افزودن کلیک نمایید.

 

در قسمت تنظیمات با توجه به تصویر زیر می بایست کلیدواژه ی مد نظرتان را جهت ارسال توسط مخاطبین و ثبت شماره ی آنان در دفترچه تلفن انتخاب نمایید (می توان گزینه ی دریافتی را با حروف فارسی ، لاتین و یا اعداد ثبت نمایید اما پیشنهاد ما یه شما استفاده از اعداد می باشد.)

 

در فیلد خط گیرنده نیز خط دریافت کننده ی پیامکتان را که همراه با گزینه ی دریافتی به مخاطبین اعلام خواهید نمود ، انتخاب نمایید( برای آنکه دریافت پیامک با  اختلال کمتری مواجه باشد بهتر است از خطوط ۳۰۰۰ و یا ۱۰۰۰ استفاده نمایید) . مخاطبین می توانند علاوه بر ارسال گزینه ی دریافتی ، نام و نام خانوادگی را به همراه آدرس ایمیل و تاریخ تولد در متن پیامک خود درج نمایند تا اطلاعات کامل آنان به صورت اتوماتیک در دفترچه تلفن ثبت گردد.

 

در انتها گروه مد نظرتان را جهت ذخیره شماره های مخاطبین مشخص نمایید . شما می توانید چندین گزینه ی دریافتی با گروه مخاطبین مختلف در این ماژول تعریف نمایید. به طور نمونه والدینی که جهت ثبت نام فرزندان خود در مدرسه حضور دارند نام و نام خانوادگی فرزندشان را با توجه به سال تحصیلیشان به خط گیرنده ارسال نمایند. در تنظیمات نیز بر اساس هر پایه گروه مخاطبینی ساخته شده است و والدین با توجه به مقطع تحصیلی فرزندانشان در دفترچه تلفن گروهبندی می شوند.

پس از آنکه مراحل فوق را طی نمودید به مرحله ی بعد رفته و در صورتی که تمایل دارید مخاطبین شما پس از ارسال پیامک ، پاسخی از شما دریافت نمایند متن مد نظرتان را در این قسمت درج نمایید. به طور مثال از ثبت نام شما سپاسگزاریم. در صورتی که نیاز به پاسخ به مخاطبینتان نمی باشد تیک فعال را برداشته و به مرحله ی بعد بروید.

 

 

در مرحله سوم بازه س زمانی جهت فعال بودن تنظیماتتان را مشخص نمایید. به طور مثال تنها کسانی که از تاریخ ۰۱/۰۴ تا تاریخ ۰۱/۰۵ کلید واژه را ارسال نمایند در گروه مشتریان ویژه قرار خواهند گرفت. در انتها به مرحله آخر رفته و تنظیمات تان را تایید و ثبت نمایید.

با توجه به تصویر فوق امکان حذف و یا ویرایش اطلاعات شما نیز با کلیک بر روی هر کدام از تنظیمات ایجاد شده تان امکان پذیر می باشد.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x