لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

ماژول عضویت در بلک لیست

پیشنهاد ویژه نمایندگی سامانه پیام کوتاه

ماژول عضویت در بلک لیست

تصور  کنید به تعداد انبوهی از مشتریانتان به صورت هفتگی و یا ماهانه پیامک ارسال می نمایید ، حال از بین تمامی این مشتریان یکی از آنان تماس گرفته و تقاضایی را از شما جهت عدم ارسال پیامک به وی از سامانه ی پیامکیتان دارد. حال اگر امکان دسترسی به سامانه ی پیامیکتان را داشته و شماره ی مخاطبانتان در دفترچه تلفن سامانه ی پیامکیتان ذخیره کرده باشید می بایست وارد دفترچه تلفن شده ، شماره ی همراه مشتری را که از قبل از وی گرفته اید را در میان مخاطبانتان جستجو کرده و پاک نمایید! قطعا این روش زمان بر و دشوار خواهد بخصوص که با این روش شماره ی مخاطب از لیست شماره های شما نیز پاک شده و آرشیو شماره های شما نیز ناقص می گردد. ماژول عضویت در بلک لیست این کار را به سهولت و به صورت اتوماتیک برای شما کاربر محترم انجام خواهد داد.

تنها کافیست از منوی امکانات هوشمند ، ماژول عضویت در لیست سیاه را فعال نموده و بر روی گزینه مدیریت کلمات کلیدی ، کلیک نمایید.

در  این قسمت می توانید دو کلید واژه ثبت نمایید.

  • اضافه به بلک لیست : شماره کاربر به لیست شماره های بلک لیست جهت دریافت نکردن پیامک ارسال می گردد.
  • حذف از بلک لیست : شماره کاربر مجددا به لیست شماره ها جهت دریافت پیامک اضافه می گردد.

پس از انتخاب کلید واژه و نوع آن ، خطی که کلیدواژه را دریافت می نماید را نیز مشخص نموده و بر روی گزینه ی ثبت کلیک نمایید. پیشنهاد می کنیم کلمه ی کلیدیتان را به لاتین انتخاب نمایید تا تمامی افراد بتوانند به آسانی کلیدواژه ی انتخابیتان را به شماره سامانه پیامکیتان ارسال نمایند. همچنین با توجه به تصویر فوق نیز امکان حذف و ویر ایش کلمه کلیدی  انتخابی نیز با کلیک بر روی هر کلمه کلیدی میسر می گردد.

دقت نمایید هر زمان که کاربران با شماره ی همراهشان کلمه ی کلیدی انتخابی شما را به خط انتخابیتان ارسال نمایند به بلک لیست اضافه و یا از آن حذف می گردند. تنها کافیست به آنان کلید واژه را معرفی نمایید. به طور مثال : جهت دریافت نکردن پیامک ، کلمه ی  off را به همین شماره ارسال نمایید.

از دیگر امکانات ماژول عضویت در بلک لیست ، امکان اضافه کردن شماره ها در بلک لیست ب آسانی و تنها با درج شماره و خط ارسال کننده ی پیام به وی می باشد. تنها کافیست با توجه به تصویر زیر شماره همراه مخاطب را در قسمت شماره موبایل نوشته و خط کاربر را انتخاب نموده و بر روی گزینه ی ثبت کلیک نمایید.

امکان ویرایش و حذف شماره های وارد شده در این لیست با کلیک نمودن بر روی شماره ی موبایل مخاطب امکان پذیر می باشد.

اگر مخاطبان شما از راه حلی جهت دریافت نکردن پیامک های تبلیغاتی خواستند می توانید یکی از راه های پیشنهادی در مقاله ی غیر فعال نمودن دریافت پیامک تبلیغاتی را اعلام نمایید.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x