لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

ماژول دایورت دریافتی ها به موبایل

کد حذف اس ام اس تبلیغاتی با ussd

ماژول دایورت دریافتی ها به موبایل

در این مقاله قصد معرفی ماژول انتقال دریافتی ها به موبایل را داریم. در سامانه پیامکی ایده پردازان خطوط به صورت اختصاصی به کاربران محترم تقدیم می گردد . خطوط اختصاصی قابلیت دریافت پیامک به صورت نامحدود را داشته و کاربران پنل می توانند از این ویژگی جهت کسب نظرات و پیشنهادات ، دریافت سفارشات ، مسابقات و غیره استفاده نمایند.

کلیه پیامک های دریافتی در سامانه پیامکی ایده پردازان در منوی گزارشات ارسال و دریافت و انتخاب گزینه ی پیامک های دریافتی قابل مشاهده می باشد. در برخی از مواقع کاربران امکان مشاهده ی پیامک های دریافتی را به صورت آنلاین ندارند. به طور مثال صاحب پنل به مشتریان خود اعلام می نماید لیست سفارشات مد نظرشان را به شماره ی پیامکی سامانه ارسال نمایند. ماژول انتقال دریافتی ها به موبایل این امکان را به صاحبین پنل می دهد تا بتوانند متن پیامک های دریافتی را بر روی شماره موبایلشان دریافت کرده و در صورت عدم دسترسی به اینترنت و یا عدم امکان مشاهده پیامک های دریافتیشان در پنل می توانند با سرعت بیشتری سفارشات مشتریان بررسی و پیگیری نمایید.

این ماژول در منوی انتقال پیامک های دریافتی قابل مشاهده و فعالسازی می باشد. هزینه فعالسازی ماژول به مدت یکسال معادل ۸۵۰ پیامک می باشد.

پس از فعالسازی ماژول جهت ثبت تنظیمات کافیست مطابق تصویر زیر بر روی افزودن کلیک نمایید.

با کلیک بر روی گزینه ی افزودن فیلدهای زیر جهت تکمیل شدن نمایش داده می شود.

واژه دریافتی : پر نمودن این فیلد اجباری نمی باشد . شما می توانید با پر نمودن این فیلد اعلام نمایید تا زمانی که متن پیامک دریافتی حاوی واژه ی دریافتی انتخابی شما نباشد پیامک به شماره ی همراه شما دایورت نگردد.

 به طور مثال در صورتی که واژه ی ( سفارش ) در متن پیامک وجود داشت پیامک به شماره ی شما انتقال گردد.

در برخی مواقع نیز قصد دارید همه ی پیامک های دریافتی را به شماره همراه دایورت نمایید . در این حالت نیازی به پر نمودن فیلد نبوده و می بایست آن را خالی بگذارید.

شماره همراه : شماره ی همراهی که قصد دارید متن پیامک ها به آنان ارسال گردد.

خط گیرنده : ممکن است شما چندین خط پیامکی داشته باشید اما سفارشات تنها به یک خط شما ارسال گردد. می توانید در این قسمت تنظیم نمایید پیامک های دریافتی از کدام خط به شماره همراه شما منتقل گردد.

شماره فرستنده : سامانه ی پیامکی شما پس از دریافت پیامک می بایست به صورت اتوماتیک متن را به شماره همراه شما ارسال نماید. خطی مه متن پیامک را به شماره ی همراه شما ارسال می نماید همان شماره فرستنده می باشد.

در صورتی که قصد اجرای ماژول را دارید تیک فعال را بزنید. ( هر زمان که قصد غیر فعالسازی را داشتید می توانید با کلیک بر روی تنظیمات و انتخاب گزینه ی ویرایش ، تیک فعال را بردارید.  )

از تاریخ تا تاریخ : همانطور که از نام آنان پیداست بازه ی زمانی فعالسازی ماژول شما را شامل می شود. به طور مثال اگر در سفر ۷ روزه هستید تنظیمات را به صورتی تنظیم می نمایید تا ۷ روز مد نظر شما انتقال دریافتی ها انجام گردد.

پس از تکمیل تنظیمات و کلیک بر روی گزینه ی ثبت ، تنظیمات ماژول فعال می گردد.

نکته : انتقال دریافتی ها به شماره همراه شما شامل هزینه بوده و این هزینه از سامانه پیامکی شما کسر گشته و با توجه به طول پیامک همانند پیامک های ارسالی دیگر سامانه ی شما محاسبه می گردد.

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x