لوگوی sms.ir

ماژول دایورت دریافتی ها به شماره همراه

کلاهبرداری پیامکی

ماژول دایورت دریافتی ها به موبایل

امکانات بسیار زیادی  در سامانه پیامکی ایده پردازان جهت سهولت در ارسال و یا دریافت پیامک های انبوه برای کاربران محترم قرار داده شده است. ماژول انتقال و یا دایورت دریافتی ها به موبایل یکی از همین امکانات بوده که در این مقاله به توضیح امکانات و تنظیمات این ماژول خواهیم پرداخت.

این ماژول برای افرادی که امکان بررسی پیامک های دریافتی شان را به صورت مستمر ندارند بسیار پر کاربرد می باشد. به طور مثال اگر شما سفارشاتتان را به صورت پیامکی دریافت می نمایید ، با دایورت پیامک های دریافتی به شماره ی همراهتان می توانید کلیه سفارشات را نیز از طریق تلفن همراهتان بدون چک کردن پنل پیامکتان دریافت و به آنان رسیدگی نمایید.برخی مواقع نیز بسیاری از مدیران به دلیل نداشتن وقت کافی امکان رسیدگی به پیامک های دریافتی سامانه پیامکیشان را نداشته و وظایف آن را بر عهده ی کارکنان خود می گذارند. با استفاده از این ماژول می توانند پیامک های دریافتی شرکت شان را بدون نیاز به باز کردن سامانه پیامکی در هر مکانی مشاهده نمایند.

جهت استفاده از این ماژول با ورود به پنل پیامکی sms.ir و انتخاب منوی انتقال پیامک های دریافتی ، ماژول دایورت دریافتی ها به موبایل قابل مشاهده می باشد. شما می توانید در ابتدا این ماژول را ۲۴ ساعت به صورت آزمایشی فعال نموده و تمامی قسمت های ماژول را رایگان تست نمایید . پس از گذشت ۲۴ ساعت نیز در صورت رضایت با پرداخت ۸۵۰ پیامک به مدت یکسال آن را فعال نمایید.

با کلیک بر روی ماژول مطابق با تصویر زیر گزینه ی افزودن قابل مشاهده می گردد.  ( در تصویر زیر قبلا در این ماژول یک تنظیمات انجام شده است. )

با انتخاب گزینه ی افزودن تنظیمات زیر جهت تکمیل مشاهده می گردد :

واژه دریافتی : اگر می خواهید تنها پیامک هایی با واژه هایی و یا کاراکترهایی خاص به شماره ی مد نظر شما دایورت شود در این قسمت می بایست کلید واژه و یا کاراکتر مد نظرتان را وارد نمایید ( به طور مثال : انتقاد ) در غیر این صورت این فیلد را خالی بگذارید تا کلیه پیامک ها به شماره ی همراه شما انتقال یابند.

شماره همراه : شماره ی همراهی که شما قصد دایورت پیامک هایتان را به آن دارید.

خط گیرنده و خط فرستنده : پیامک هایی که به خط گیرنده دریافت می کند توسط خط فرستنده به سامانه ی شما ارسال می گردد.

فعال : در صورتی که میخواهید تنظیمات فعال شده و دایورت از تاریخ مد نظر شما تا تاریخ انتخابی شما فعال باشد تیک این قسمت را حتما بزنید. برای مشخص شدن تاریخ و ساعت شروع و اتمام تنظیمات مطابق تصویر زیر از کادر از تاریخ و تا تاریخ ، تاریخ و زمان مد نظرتان را مشخص نمایید.

با کلیک بر روی گزینه ی ثبت تنظیمات شما ثبت و فعال می گردد. دقت نمایید اگر سامانه ی شما شارژ نداشته باشد دایورت انجام نخواهد شد. زیرا جهت ارسال پیامک به شماره همراه انتخابی شما نیاز به شارژ جهت ارسال پیامک می باشد.

لازم به ذکر است با کلیک بر روی تنظیمات انجام شده امکان حذف و یا ویرایش آنان نیز میسر خواهد گشت.

 

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x