لوگوی sms.ir

سامانه پیامکی برای تبریک تولد یا رویداد

ماژول تبریک تولد یا رویداد

احتمالا شما نیز به فکر ارسال پیام تبریک تولد یا مناسبت های مختلف اعم از تبریک سالگرد ازدواج و … به مشتریان خود بوده اید و علاقه به ارسال این نوع پیامک دارید .

در صورتی که بخواهید رویداد های مختلف را به مشتریانتان یا مخاطبان خاص خود تبریک بگویید می توانید از ماژول تبریک تولد یا رویداد استفاده نمایید .

این ماژول به صورت خودکار رویداد های ثبت شده را با متن دلخواهتان به مشتریان شما یاد آوری می کند ، اما چرا باید برای انجام این امر از ماژول تبریک تولد یا رویداد استفاده نمود ؟

مهم ترین ویژگی این ماژول آن است که به صورت اتوماتیک و در کمترین زمان ممکن می توانید مناسبت های مختلف را به کاربرانتان یادآوری نمایید و نشان دهید که برای آن ها ارزش قائل هستید ، این امر موجبات ایجاد ذهنیت مثبت و علاقه در مشتریان شما را فراهم می کند و باعث می شود که فرد حس بهتری نسبت به مجموعه شما داشته باشد .

ویژگی دیگر این ماژول قابلیت تنظیم رویداد های مختلف می باشد و این که شما می توانید به تعداد نا محدود مناسبت ثبت نمایید .

می توان به ارسال تبریک مناسبت با نام و نام خانوادگی به عنوان ویژگی دیگر این ماژول اشاره نمود .

به طور مثال :

تولد آغاز زیباییهاست

مشتری عزیز

علی راد

زاد روزتان ، شیرین ، پر عشق و نور آفرین باد .

جهت استفاده از این ماژول کافی است یک بار دیتا یا اطلاعات مربوطه را وارد سیستم نمایید تا پس از آن ارسال پیامک تمامی رویداد ها انجام پذیرد .

شایان ذکر می باشد ارسال های مناسبتی بین ساعت ۱۰ الی ۱۲ صبح انجام می شود .

اگر قصد فعال سازی این ماژول را دارید ابتدا می توانید به صورت آزمایشی ۲۴ ساعت ماژول را فعال نمایید و پس از تست اقدامات لازم را برای خرید ماژول انجام دهید .

لازم به ذکر است که هزینه فعالسازی ماژول ۸۵۰ پیامک می باشد و این هزینه به صورت سالیانه پرداخت می شود به عبارت دیگر با پرداخت ۸۵۰ پیامک دسترسی ماژول برای یک سال در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

به منظور بهره مندی از ماژول تبریک تولد یا رویداد می توانید وارد پنلتان شوید و از منو های سمت چپ گزینه ارسال و دریافت اتوماتیک را انتخاب کرده سپس زیر منو تبریک تولد یا رویداد را انتخاب نمایید .

در صورتی که پنل نداشته و تمایل به دریافت سامانه ارسال پیامک ایده پردازان و استفاده از این ماژول را دارید می توانید در سایت sms.ir  ثبت نام انجام دهید .

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x