لوگوی sms.ir

ماژول ارسال زماندار پیشرفته

برنامه نویسی ماژول سامانه پیامک

ماژول ارسال زماندار پیشرفته

ماژول ارسال زماندار پیشرفته یکی از قابلیت های کاربردی سامانه ارسال پیامک ایده پردازان می باشد و عده کثیری از کاربران سایت sms.ir  این ماژول را مورد استفاده خود قرار داده اند .

در پنل پیامکی ایده پردازان امکان تعیین زمان ارسال به دو روش میسر می باشد :

روش اول : تمامی منو های ارسال پیامک امکان تعیین زمان ارسال در ماه جاری را دارند اما تنها می توان در ماه جاری زمان ارسال را مشخص نمود . جهت استفاده از این امکان نیازی به خرید ماژول نداشته و بدون هزینه می توانید زمان ارسال خود را در ماه جاری تنظیم نمایید .

روش دوم : در این روش شما می توانید از ماژول ارسال زماندار پیشرفته استفاده نمایید که در این ماژول علاوه بر ماه جاری می توان ماه ها و سال های دیگر نیز انتخاب نمود .

به طور مثال شرکت های بیمه نیاز به ارسال پیامک به بیمه گزاران خود را دارند و سررسید بیمه تمام بیمه گذاران در ماه جاری نمی باشد و ملزم به تنظیم در ماه ها و یا سال های آینده هستند ، بنابراین باید از این ماژول سامانه ارسال پیامک sms.ir  استفاده نمایند .

در این ماژول توسط شما تعیین می شود که ارسالتان سالانه ، ماهانه ، روزانه و یا هفته ای انجام شود .

هزینه فعالسازی ماژول ارسال زماندار پیشرفته ۸۵۰ پیامک می باشد . برخی از کاربران این ذهنیت را دارند که فقط می توانند به ۸۵۰ نفر پیامک ارسال کنند اما اینطور نیست ، تعداد پیامک ذکر شده از شما کسر می شود و دسترسی ماژول یکساله در اختیار شما قرار می گیرد . شایان ذکر می باشد هرچه مبلغ شارژ حساب شما بالاتر باشد تعرفه هر پیامک شما کاهش می یابد و قیمت تمام شده ماژول برای شما ارزان تر خواهد شد .

سهولت استفاده از ماژول ارسال زماندار پیشرفته یکی از ویژگی های اساسی این ماژول است و فقط با چند کلیک ساده کاربران می توانند پیامک خود را برای زمان مشخصی تنظیم نمایند .

هزینه ارسال پیامک از طریق این ماژول در زمان ارسال کسر خواهد شد . به طور مثال شما در اردیبهشت ۹۶ ارسال زماندار پیشرفته ای برای بهمن ماه ۹۶ تنظیم نموده اید هزینه این ارسال در همان بهمن ماه کسر خواهد شد .

جهت استفاده از این ماژول کاربردی می توانید وارد پنل خود شوید و در منو ارسال و دریافت اتوماتیک اولین زیر منو ، ارسال زماندار پیشرفته را انتخاب نمایید .

در صورتی که پنل نداشته و تمایل به دریافت و استفاده از این ماژول را دارید می توانید در سایت sms.ir  ثبت نام انجام دهید .

 

 

 

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x