لوگوی sms.ir

ماژول ارسال بر اساس شهر و کدپستی یا نقشه ی گوگل؟

ReliableDelivery

 

سوالی که برای بسیاری از کاربران محترم سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان به وجود می آید این است که تفاوت بین ماژول ارسال بر اساس شهر و کد پستی با ماژول ارسال بر اساس نقشه ی گوگل در چیست؟ برای ارسال های انبوه منطقه ای از کدام ماژول می توان استفاده نمود؟ آیا بانک شماره های این دو ماژول با هم متقاوت می باشد؟ در این مقاله به شرح پاسخ کلیه این سوالات خواهیم پرداخت.

بانک شماره

بانک شماره های ماژول شهر و کدپستی و ماژول ارسال از روی نقشه ی گوگل یکسان می باشند و اگر در ارسال پیامک انبوه بر اساس شهر و کدپستی ، مناطق را از روی کدپستی انتخاب نمایید هیچ تفاوتی با شماره های انتخاب شده از روی نقشه ی گوگل ندارد. بانک شماره های هر دو ماژول اکثرا همراه اول بوده و شماره های ایرانسل به دلیل خاموش و غیر فعال بودن تا حد ممکن از بانک شماره های این دو ماژول حذف گردیده است. لازم به ذکر است در صورتی که علاقمند به ارسال های منطقه ای به شماره های ایرانسل می باشید می توانید از ماژول ارسال از دکل ایرانسل و یا  BTS استفاده نمایید.

امکان افزودن شماره های اضافی

در ارسال از روی نقشه ی گوگل شما می توانید پس از انتخاب شماره ها از روی نقشه ی گوگل در مرحله ی گیرندگان ، شماره های دیگری را از دفترچه تلفن ، فایل اکسل و یا فایل متنی انتخاب و یکباره پیامک مد نظرتان را ارسال نمایید در صورتی که این امکان در ماژول ارسال بر اساس شهر و کدپستی مقدور نمی باشد و ارسال پیامک تنها به شماره های منطقه ی انتخابی انجام می گردد.

امکان فیلتر نمودن شماره ها

در ماژول ارسال بر اساس شهر و کدپستی شما می توانید بانک شماره ی مد نظرتان را انتخاب نموده و شماره های انتخابی را فیلتر نمایید به طور مثال ارسال شما تنها به شماره هایی که ابتدای آن با ۰۹۱۲۱۰۰ شروع می گردند ، انجام گیرد. قابلیت ذکر شده برای ارسال از روی نقشه ی گوگل میسر نبوده و امکان فیلتر شماره های انتخابی وجود ندارد.

امکان انتخاب چند منطقه

در ارسال نقشه ی گوگل شما می توانید استان مد نظرتان را انتخاب نموده و چندین منطقه را جهت ارسال پیامک انبوه تان مشخص نمایید در صورتی که امکان ارسال به چند منطقه ی پستی در ارسال با ماژول شهر و کدپستی میسر نبوده و برای هر منطقه می بایست دستور ارسال جداگانه ای تنظیم نمود.

شماره های اعتباری و دائمی

شماره های اعتباری و دائمی هر منطقه ی پستی در ماژول شهر و کدپستی تفکیک شده است اما این شماره ها در هر منطقه بر روی نقشه ی گوگل به صورت یکجا نمایش داده می شود. در صورتی که ارسال به تفکیک شماره های اعتباری و یا دائمی یک منطقه برای شما مهم می باشد می بایست از ماژول ارسال بر اساس شهر و کدپستی استفاده نمایید.

به طور کلی هر دو ماژول جهت ارسال های منطقه ایی بوده و هر کدام با توجه به نیاز کاربران محترم به سهولت و بدون پرداخت هزینه ایی به صورت رایگان قابل استفاده می باشند.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x