لوگوی sms.ir

ماژول ارسال با نام از دفترچه تلفن

Compare

ماژول ارسال با نام از دفترچه تلفن

در سامانه پیام کوتاه ایده پردازان چندین ماژول با امکان ارائه ی خدمات هوشمند و ویژه برای کاربران قرار داده شد است که تمامی کاربران می توانند به صورت آزمایشی  ۲۴ ساعت هر ماژول را بررسی نموده و در صورت تمایل یکساله خریداری نمایند.

یکی از این ماژول ها ، ماژول ارسال با نام از دفترچه تلفن و یا ارسال هوشمند به دفترچه تلفن می باشد. در این مقاله به چگونگی کار با این ماژول و ویژگی های آن خواهیم پرداخت.

همان طور که از نام این ماژول مشخص است مخاطبان دریافت کننده ی پیامک شما ، مخاطبین دفترچه تلفن شما می باشند. هدف ارسال توسط این ماژول ، ارسال با استفاده از اطلاعات مخاطبین ذخیره شده ی شما در دفترچه تلفن پنل پیامکی شما می باشد.

 به طور مثال تنها با تنظیم یک ارسال همانند تصویر زیر ،  پیامک هایی همراه با پیشوند ، نام خانوادگی ، شماره ی موبایل و رویداد ثبت شده ی هر مخاطب برای آنان  ارسال می گردد. حال برای کار با این ماژول از منوهای سمت چپ از منوی امکانات هوشمند ماژول ارسال با نام از دفترچه تلفن را انتخاب نمایید. سپس با توجه به تصویر زیر در قسمت متن پیامک ، متن مد نظرتان را با استفاده از قسمت انتخاب فیلد از دفترچه تلفن تکمیل نمایید.

نکته ) دقت نمایید فیلدهای اننخابی شما در دفترچه تلفن مخاطبان شما تکمیل شده باشد. در صورت عدم وجود اطلاعات ، فیلد بصورت خالی در پیامک ارسال می گردد.

پس از اتمام متن با استفاده از فیلدها بر روی مرحله بعد کلیک کرده و گیرندگان را از روی گروه های مخاطبین دفترچه تلفن سامانه پیامکی تان انتخاب نمایید.

 

امکان انتخاب چند گروه و یا انتخاب شماره های مخاطبین به صورت تکی میسر می باشد. شما می توانید تمامی گروه هایتان را باهم انتخاب نمایید.( قابلیت انتخاب چندین گروه ) . پس انتخاب مخاطبین مد نظرتان همانند ارسال پیامک ساده در قسمت زمان ارسال ، زمان ارسال تان را نشخص نموده و با رفتن به محله ی بعد در قسمت ارسال ، شماره فرستنده را انتخاب نموده و بر روی گزینه ی تایید کلیک نمایید تا ارسال شما در صف ارسال قرار گیرد و در زمان انتخابی شما ارسال گردد.

گزارش های ارسال های این ماژول نیز مانند ارسال به صورت ساده و یا بانک های سامانه ی پیامکی در قسمت گزارش ارسال دریافت بخش پیامک های ارسالی قابل مشاهده می باشد.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x