لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

فکس،طراحی سایت،تلفن گویا و…

حرکت در لاین و منظم

فکس ، تلفن گویا ، طراحی سایت ، هاست ، دامنه و … هم توی پنل اس ام اس ما هست !!! اینها عباراتی هستند که بعضی از همکاران ما در فروش سامانه پیامک خود استفاده کرده اند ، البته سیاست های کاری همکاران ما کاملا قابل احترام است و به این موضوع انتقادی نیست و هر شرکت بر اساس سیاست های کاری خود ارائه خدمات می نماید ، اما چون برخی از نمایندگان یا مشتریان ما چنین سئوالی از ما می کنند که آیا شما هم فکس و طراحی سایت و … هم به پنلتون اضافه می کنید ، در اینجا می خواهم به این سئوال مخاطبانمان پاسخ دهم :

اینکه در پنل اس ام اس یا همان سامانه پیامک ایده پردازان ، فکس ، تلفن گویا ، طراحی سایت ، هاست و دامنه ارائه شود امکان پذیر نیست ، چون همانطور که از اسم سامانه پیامک مشخص است ، سیستمی است برای ارسال و دریافت پیام کوتاه ، ارائه چنین امکاناتی داخل پنل ارسال پیامک ، تخصصی بودن پنل را کاهش می دهد و کار مشتری یا سامانه پیامک را پیچیده می کند .

حتی این مورد هم قابل توجه است ، اینکه sms.ir به طور تخصصی روی پیامک کار می کند ، پس می تواند پنل پیامک خود را گسترش دهد ، بازسازی کند ، تغییر و ارتقا دهد ، اما اگر سایر خدمات هم با آن در یکجا همراه شوند کیفیت کار کاهش می یابد .

البته ایده پردازان راهکاری هم برای تقاضای مشتریان دارد و آن ارائه این خدمات به صورت کاملا جداگانه ، با بخش جداگانه در شرکت ، سایت ها و سرور های جداگانه ، با پرسنل جداگانه می باشد ، مثلا در حال حاضر شرکت ایده پردازان بخش طراحی سایت را با دامنه cms.ir توسط پرسنل مجرب و جوان راه اندازی کرده است ، که در این سایت به طور تخصصی می توانید سفارش طراحی سایت بدهید و کاری حرفه ای تحویل بگیرید و چون پرسنل این بخش در طراحی سایت تخصص دارند خدمات مطلوبی دریافت نمایید .

بخش هاست و دامنه هم با دامنه server.ir راه اندازی شده است و شما می توانید خدمات هاست و دامنه را از این بخش دریافت نمایید ، پرسنل این بخش به صورت تخصصی روی هاست و دامنه و سرور فعالیت دارند و در این زمینه تخصص کافی دارند و به طور مجزا از پیامک در خدمت شما هستند .

احتمال ارائه خدمات فکس و تلفن گویا و سیستم مدیریت مشتریان crm.ir و سیستم پیامک تصویری mms.ir و سایت دانلود pcdownload.ir و دانلود تصاویر picdownload.ir هم به صورت کاملا تخصصی وجود دارد ، اما در صورت تصویب هیئت مدیره به ارائه چنین خدماتی باید ابتدا زیرساخت های لازم برای فعالیت مجزای این بخش ها صورت گیرد .

شرکت ایده پردازان الکترونیک در راس این خدمات با دامنه IPe.ir و تلفن چهار رقمی ۰۲۱۲۸۵۳ قراردارد و هدف خود را کسب رضایت مشتریان و تلاش در عدم کاهش کیفیت خدمات در کنار افزایش خدمات قرار داده است ، امیدواریم بتوانیم خدمات گسترده ای را با کیفیت مطلوب و به صورت حرفه ای به شما عزیزان ارائه نماییم .

در اصل خدمات ایده پردازان به این صورت است که بتواند نظم را داشته باشد و همیشه این خدمات در عین اینکه با هم در ارتباط هستند و از یک نظم تبعیت می کنند و در یک اتوبان در حرکت هستند ، بین خطوط حرکت کنند و ترافیکی یا مانعی برای یکدیگر نباشند ، هر لاین در این اتوبان برای یکی از خدمات می باشد و باتوجه به اینکه نظم کافی وجود دارد ، می توانیم این لاین ها را به سرعت افزایش دهیم ، دو تصویر زیر را باهم مقایسه کنید و نتیجه گیری کنید :

حرکت در لاین و منظمعدم حرکت در لاین

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x