لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

فعالسازی موقت در سامانه پیامکی ایده پردازان

فعالسازی موقت در سامانه پیامکی ایده پردازان

سامانه پیامکی ایده پردازان در آذرماه ۱۳۹۵ مصادف با برگزاری نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۶ از سامانه ی جدید خود رو نمایی کرد. از قابلیت ها ی جدیدی که در سامانه پیامکی جدید برای کاربران گرامی قرار داده شده است امکان فعالسازی موقت پنل پیامکی می باشد. در سامانه پیامکی قبلی کاربران جدید جهت ورود و استفاده از امکانات پنل پیامکی خود و یا کاربران قدیم جهت تمدید سامانه نیاز به ارسال مدارک کامل داشته و در صورت عدم ارسال مدارک و یا آپلود مدارک ناقص ، مدارک آنان تایید نشده و امکان استفاده از سامانه پیامکی و خطوط پیامکیشان را نداشتند. برای امکان دسترسی تست و یا موقت کاربران تا زمان آماده سازی مدارکشان در سامانه پیامکی جدیدمان این امکان را افزوده ایم و کاربران می توانند به دو صورت از سامانه خود قبل از آپلود مدارک استفاده نمایند.

  1. آپلود کارت ملی و فعالسازی ۴۸ ساعته : در این روش کاربر تنها کافیست کارت ملی خود را آپلود نموده و یا به شماره ی ۰۹۲۰۲۱۲۸۵۳۰ همراه با نام کاربریتان تلگرام نمایید. پنل شما به صورت موقت و ۴۸ ساعته فعال شده و امکان ارسال و دریافت پیامک و استفاده از تمامی بخش های سامانه ( ماژول ها ) برای شما امکان پذیر می گردد. پس از اتمام ۴۸ ساعت دسترسی ها از کاربر گرفته شده و می بایست مدارک صحیح را آپلود نماید. دقت نمایید امکان تمدید ۴۸ ساعت وجود ندارد ، پس در زمان ارائه شده حتما مدارک مورد نیاز را تهیه نمایید تا بدون وقفه بتوانید از سامانه اس ام اس خود استفاده نمایید.

اگر طی ۴۸ ساعت مدارک خود را آماده نمودید می توانید از طریق منوی تنظیمات ، آپلود مدارک ، مدارک خود را آپلود نمایید تا بررسی شده و پس از تایید پنل شما فعال گردد. امکان ارسال مدارک از طریق تلگرام نیز میسر می باشد.

  1. عدم آپلود مدارک در پنل و تست ۴۸ ساعته : در این روش کاربر هیچ مدرکی ارسال نمی نماید. به همین دلیل پنل وی طی ۴۸ ساعت فعال می گردد اما خطوط او فعال نشده و  امکان ارسال و دریافت پیامک ندارد. این روش تنها برای تست بوده و به عبارتی مانند پنل  demo  می باشد. در صورتی که مدارک شما آماده بود می توانید مدارک را از قسمت تنظیمات آپلود مدارک ، آپلود نموده و پس از تایید از کلیه امکانات سامانه پیامکی تان استفاده نمایید. برای ارسال مدارک می توانید مانند گزینه ی اول از ارسال تلگرام استفاده نمایید.

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x