لوگوی sms.ir

فعالسازی ماژول

فعالسازی ماژول

برخی از کاربران ایده پردازان نیاز به امکانات ویژه ای جهت ارسال پیامک به مخاطبان خود را دارند ، که این امکانات برای سهولت کار و تسریع زمان ارسال پیامک در اختیار آن ها قرار می گیرد . به هر یک از امکانات پنل پیامک ماژول گفته می شود .

شرکت ایده پردازان علاوه بر ماژول هایی که در بیشتر پنل های پیامکی موجود است ، امکاناتی را به پنل اضافه نموده که این امکانات ایده و برنامه نویسی خود مجموعه ایده پردازان می باشد و شرکت دیگری آن را ارائه نداده است .

ماژول های پنل پیامک ایده پردازان عبارتند از : ارسال زماندار پیشرفته – ارسال پیامک متناظر – ارسال پیامک هوشمند – انتقال دریافتی ها به url – منشی پیامکی – دایورت دیافتی ها به موبایل – پاسخ تبلیغاتی – کدخوان یا همان گارانتی چک – نظرسنجی و مسابقه – ارسال از موبایل – تبریک تولد یا رویداد – ارسال با نام به دفترچه تلفن – انتقال دریافتی ها به ایمیل – عضویت در دفترچه تلفن – عضویت در لیست سیاه – باشگاه مشتریان

در زمان ثبت نام کاربران در سایت sms.ir   ، پنل به صورت رایگان در اختیارشان قرار می گیرد . این پنل ، امکانات پایه را در بر دارد که شامل دفترچه تلفن پنل پیامک ، بانک های اطلاعاتی و … می باشد . اما اگر کاربر تمایل به دریافت امکانات پیشرفته تری را داشته باشد می تواند امکان مورد نظر را به پنل خود اضافه نماید .

جهت خرید ماژول به صورت زیر اقدام می شود :

مرحله اول : وارد پنلتان شوید و در منو های سمت چپ پنلتان منو امکانات اولیه مورد نیاز ، زیر منو فعالسازی امکانات پنل را انتخاب نمایید .

مرحله دوم : در صورتی که روی آیکن بالای ماژول کلیک نمایید جزییات ماژول به شما نمایش داده می شود اما اگر آیکن پایین ماژول را انتخاب کنید ماژول جهت خرید برای شما انتخاب می شود و پس از تایید خرید به امکانات پنل شما اضافه خواهد شد .

شایان ذکر می باشد که قبل از خرید ماژول مورد نظر می توانید در خود بخش ماژول آن را به صورت آزمایشی ۲۴ ساعت فعال کرده و پس از تست اقدام به خرید ماژول نمایید .

هزینه خرید هر ماژول ۸۵۰ پیامک می باشد و این هزینه از شارژ حساب شما کسر می شود . البته لازم به ذکر است ۸۵۰ پیامکی که از شما کسر می شود بابت دسترسی یکساله ماژول است و این بدان معنا نیست که فقط به ۸۵۰ نفر می توانید ارسال پیام انجام دهید .

هرچه تعرفه جاری شما کمتر باشد هزینه ماژولتان کاهش می یابد . ( تعرفه پایین تر = شارژ حساب بیشتر )

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x